Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
€ 220,00
korting!
Hewlett Packard Enterprise Aruba 2540 24G 4SFP+ Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grijs 1U (JL354A#ABB)

Hewlett Packard Enterprise Aruba 2540 24G 4SFP+ Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grijs 1U (JL354A#ABB)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

HP Gold Partner

Normaal: € 774,00

Actieprijs € 554,00

excl. BTW € 670,34 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JL354A#ABB

EAN: 0190017094151 Staat: HPE Renew Beschikbaarheid: Nog slechts 4 beschikbaar!
Omschrijving

Aruba 2540 24G 4SFP+ Switch

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise Aruba 2540 24G 4SFP+. Switch type: Managed, Switch-laag: L2. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 24, Aantal geïnstalleerde SFP+ modules: 4. Full duplex. MAC-adrestabel: 16384 entries, Switchingcapaciteit: 128 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u. Rack-montage, Vormfactor: 1U

Designed for the digital workplace, the Aruba 2540 Switch Series is optimized for mobile users. With advanced security and network management tools — Aruba ClearPass Policy Manager and Aruba AirWave — this Layer 2 access switch is easy to deploy and manage. With support from cloud-based Aruba Central, you can quickly set up remote branch sites with little or no IT support. The 2540 delivers entry level features for the enterprise campus, SMB and branch offices. It provides built-in 10GbE uplinks, robust QoS, static and RIP routing, IPv6, PoE+ models and requires no software licensing.

What's new
- Aruba Layer 2 switch series optimized for mobile users that is easy to deploy and manage with Aruba ClearPass Policy Manager and Aruba AirWave.
- Supports cloud-based management with Aruba Central.
- Convenient built-in 10GbE uplinks.
- Up to 370 W PoE+ for powering APs, cameras and IoT devices.
- Simple deployment with Zero Touch Provisioning.

Features

Simplify with Cloud Manageable Access Layer Switches
- The Aruba 2540 Switch Series delivers entry level access switch features for the enterprise campus, SMB and branch offices. It is simple to deploy and manage with Aruba AirWave, Aruba ClearPass Policy Manager and cloud-based Aruba Central.
- Provides optimal configuration automatically when connected to Aruba access points for PoE priority, VLAN configuration, and rogue AP containment.
- Zero Touch Provisioning provides quick and painless deployment at locations with few or no technical resources.
- Convenient built-in wire speed 10GbE uplinks and PoE+ models deliver outstanding network access performance.
- Robust Layer 2 features include static and RIP routing, ACLs, sFlow, IPv6 with no software licensing required.

Performance and Power at the Edge
- The Aruba 2540 Switch Series is designed with a powerful Aruba ProVision ASIC with low latency, increased packet buffering, and adaptive power consumption.
- Increase performance with selectable queue configurations and associated memory buffering that meets your specific network application requirements.
- Supports up to 370 W of internal PoE+ power across all access ports for wireless APs, cameras and IoT devices.
- Built-in 10GbE uplinks reduce congestion to aggregation/core switches.

Security and Quality of Service (QoS) You Can Rely on
- The Aruba 2540 Switch Series includes security and quality of services features to build a network that meets ever-changing corporate policies and compliance requirements while protecting your data from both inside and outside threats.
- Flexible authentication options include standards-based security protocols such as 802.1X, MAC and Web Authentication, to enhance security and policy-driven application authentication.
- Powerful multilevel-access security controls include source-port filtering, RADIUS/TACACS+, SSL, Port Security, and MAC address lockout.

Simplify with Integrated Wired/Wireless Management
- The Aruba 2540 Switch Series supports Aruba ClearPass Policy Manager for unified and consistent policy management between wired and wireless users and simplifies implementation and management of guest login, user onboarding, network access, security, QoS, and other network policies.
- Supports Aruba AirWave to provide a common platform for Zero Touch Provisioning management, and monitoring for wired and wireless networks.
- Cloud-based management supported by Aruba Central.
- RMON and sFlow provide advanced monitoring and reporting capabilities for statistics, history, alarms and events.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Ontwerp

Rack-montage Ja
Kleur van het product Grijs
Formaat 1U
Kleur van het product Grijs

Beheerfuncties

Switch-laag Nee
Switch type Managed
Web-gebaseerd management Ja
Quality of Service (QoS) Ja
Switch-laag L2

Poorten & interfaces

Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 24
Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Koperen ethernetbekabelingstechnologie 10BASE-T,100BASE-TX,1000BASE-T
Aantal geïnstalleerde SFP+ modules 4
Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Gigabit Ethernet (10/100/1000)

Netwerk

Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u
Full duplex Ja
10G support Ja
VLAN=ondersteuning Ja
Rate limiting Ja
DHCP server Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Spanning tree protocol Ja

Data-uitwisseling

MAC-adrestabel 16384 entries
Switchingcapaciteit 128 Gbit/s
Throughput 95,2 Mpps
Latentie (1 Gbps) 3,8 µs
Latentie (10 Gbps) 1,6 µs
Jumbo Frames ondersteuning Ja

Beveiliging

Access Control List (ACL) Ja
SSH/SSL support Ja
DHCP-functies DHCP server

data storage devices

Stapelbaar Ja
Type processor Ja
Type geheugen DDR3-SDRAM
Flash memory 4096 MB
Intern geheugen 1024 MB
Frequentie van processor 1016 MHz
Processormodel Ja

Energie

Typisch stroomverbruik 29,3 W

data storage devices

Power over Ethernet (PoE) Nee

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 45 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 15 - 95 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 15 - 95 procent
Warmtedissipatie 100 BTU/h

Gewicht en omvang

Breedte 442,5 mm
Diepte 200,2 mm
Hoogte 43,9 mm
Gewicht 2,41 kg

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable netwerkkabel

QK736A
€ 235,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk netwerkkabel Blauw

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk netwerkkabel Blauw

AJ835A
€ 126,00
Op voorraad
Glasvezel kabels
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 50m Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 50m Glasvezel kabel

QK737A
€ 287,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ839A Glasvezel kabel 50 m LC Blauw

Hewlett Packard Enterprise AJ839A Glasvezel kabel 50 m LC Blauw

AJ839A
€ 173,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel 0,5 m LC Blauw

Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel 0,5 m LC Blauw

AJ833A
€ 56,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ834A Glasvezel kabel 1 m LC Blauw

Hewlett Packard Enterprise AJ834A Glasvezel kabel 1 m LC Blauw

AJ834A
€ 54,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack Glasvezel kabel 5 m Blauw

Hewlett Packard Enterprise LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack Glasvezel kabel 5 m Blauw

AJ836A
€ 79,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel 15 m LC Blauw

Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel 15 m LC Blauw

AJ837A
€ 103,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3 Glasvezel kabel Blauw

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3 Glasvezel kabel Blauw

AJ838A
€ 140,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m Glasvezel kabel OFC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m Glasvezel kabel OFC

QK732A
€ 73,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m Glasvezel kabel OFC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m Glasvezel kabel OFC

QK733A
€ 144,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m Glasvezel kabel OFC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m Glasvezel kabel OFC

QK734A
€ 95,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m Glasvezel kabel OFC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m Glasvezel kabel OFC

QK735A
€ 88,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X121 netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s SFP 1550 nm

Hewlett Packard Enterprise X121 netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s SFP 1550 nm

J4860C
€ 2.797,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC ER netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+

Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC ER netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+

J9153A
€ 5.177,00
Op voorraad
Coax-kabel
Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 3m coax-kabel SFP+ Direct Attach Copper Zwart

Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 3m coax-kabel SFP+ Direct Attach Copper Zwart

J9283B
€ 173,00
Op voorraad
Rack-toebehoren
Hewlett Packard Enterprise X410

Hewlett Packard Enterprise X410

J9583A
€ 71,00
Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Hewlett Packard Enterprise Aruba 2540 24G 4SFP+ Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grijs 1U.
  Bezig met laden...