Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

HP STOREFABRIC CN1100R-T 10GB CNA (N3U52A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normale prijs: € 1.322,00

Actieprijs € 1.276,00

excl. BTW € 1.543,96 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

N3U52A

EAN: 0889296999676 Beschikbaarheid: Ruim op voorraad
Omschrijving

STOREFABRIC CN1100R-T 10GB CNA

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

STOREFABRIC CN1100R-T 10GB CNA

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Niet draadloos
Hostinterface PCI-E
Interface Fiber
Intern Ja
Vezel-optische connector SFP+
Fibre channel-poorten 2
PCI versie 2.0

Bandbreedte

Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s

Netwerk

Ethernet LAN Ja
Bekabelingstechnologie 10GBase-T
Netwerkstandaard IEEE 802.1Q,IEEE 802.1Qau,IEEE 802.1Qaz,IEEE 802.1Qbb,IEEE 802.2x,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3ap,IEEE 802.3az,IEEE 802.3x

data storage devices

Ondersteunt Windows Ja
Ondersteunt Linux Ja
Compatibele producten ProLiant Gen 9 - DL60, DL80, DL120, DL160/180, DL360/380, DL560/580, ML350

Minimale systeemeisen

Aanbevolen gebruik Server

Gewicht en omvang

Breedte 182 mm
Diepte 119,9 mm
Hoogte 25 mm
Gewicht 450 g

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

InfiniBand-kabels
HP CABL:7m C-series Active Copper SFP+

HP CABL:7m C-series Active Copper SFP+

QK701A
€ 1.080,00
Op voorraad
Netwerkkabels
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 30m Cbl

HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 30m Cbl

QK736A
€ 235,00
Op voorraad
Glasvezel kabels
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 50m Cbl

HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 50m Cbl

QK737A
€ 287,00
Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over HP STOREFABRIC CN1100R-T 10GB CNA.
  Bezig met laden...