Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

HPE SN6000B 16Gb 48/24 FC Switch 2.4m (QK753B#05Y)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

HP Gold Partner
€ 16.930,00
excl. BTW € 20.485,30 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

QK753B#05Y

Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HPE SN6000B 16Gb 48-port/24-port Active Fibre Channel Switch - Switch - Beheerd - 24 x 16Gb Fibre Channel SFP+ - rack-uitvoering - HPE Complete

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Liever leasen? Dit kan al vanaf € 352,77 per maand.

Kies uw leasetermijn: maanden

Up-sell products

Productinformatie

HPE SN6000B 16Gb 48-port/24-port Active Fibre Channel Switch - Switch - Beheerd - 24 x 16Gb Fibre Channel SFP+ - rack-uitvoering - HPE Complete

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Opslagbehuizingen
Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ 7200 Zwart, Geel

Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ 7200 Zwart, Geel

QR482A
€ 13.833,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ 7400 Zwart, Geel

Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ 7400 Zwart, Geel

QR483A
€ 24.894,00
Op voorraad
Softwarelicenties & -uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise SAN Network Advisor Professional Plus opwaarderen

Hewlett Packard Enterprise SAN Network Advisor Professional Plus opwaarderen

TC353A
€ 17.873,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise TC356A softwarelicentie & -uitbreiding

Hewlett Packard Enterprise TC356A softwarelicentie & -uitbreiding

TC356A
€ 11.588,00
Op voorraad
Diskette-collectie
Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ 7450 disk array Rack (2U)

Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ 7450 disk array Rack (2U)

C8R37A
€ 77.681,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise StoreServ 7450 disk array Rack (2U) Zwart, Geel

Hewlett Packard Enterprise StoreServ 7450 disk array Rack (2U) Zwart, Geel

C8R35A
€ 37.527,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise QK725A netwerk transceiver module SFP+

Hewlett Packard Enterprise QK725A netwerk transceiver module SFP+

QK725A

Normaal: € 1.583,00

Actieprijs € 1.318,00

Op voorraad
HPE B-series 10Gb SFP+SR XCVR

HPE B-series 10Gb SFP+SR XCVR

QK726A
€ 812,00
Op voorraad
Opslagnetwerk-tools
Hewlett Packard Enterprise TC472AAE Storage netwerk software

Hewlett Packard Enterprise TC472AAE Storage netwerk software

TC472AAE
€ 863,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable netwerkkabel

QK736A
€ 235,00
Op voorraad
Opslagsoftware
HPE B-ser Mid/High ISL Trunking E-LTU

HPE B-ser Mid/High ISL Trunking E-LTU

J4V61AAE
€ 5.095,00
Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over HPE SN6000B 16Gb 48/24 FC Switch 2.4m.
  Bezig met laden...