Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ 7200 Zwart, Geel (QR482A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 11.073,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

QR482A

EAN: 0886112160845 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

"HP 3PAR StoreServ 7200 2-N Storage Base"

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Up-sell products

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ 7200. Kleur van het product: Zwart, Geel. Compatibele besturingssystemen: 3PAR OS version 3.1.3 and later. Meegeleverde kabels: SAS. Hostinterface: 8 Gb/sec Fibre Channel (4) Ports

Have budget constraints forced you to settle for midrange storage with compromised performance and scalability? Is managing your storage taking up more and more time while delivering diminishing returns?

The world’s most advanced storage platform has extended its midrange offerings, delivering effortless, efficient, bulletproof, and futureproof storage to the entire midrange. HP 3PAR StoreServ 7000 Storage delivers the same industry-leading architecture chosen by 3 of the world's 4 largest Managed Service Providers at a price that makes compromises a thing of the past. It’s also the only platform that offers the performance required to double virtual machine (VM) density on your physical servers—guaranteed. Store all of your data on a single system that supports advanced features such as storage federation and automated tiering and enables you to start small and grow without disruption. Make storage effortless.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Ontwerp

Kleur van het product Zwart, Geel

Opslagmedia

Soorten RAID 1, 5, 6
Maximumcapaciteit 400
Aantal storage drives ondersteund 144

data storage devices

Overdrachtssnelheid 8 Gbit/s

Minimale systeemeisen

Compatibele besturingssystemen 3PAR OS version 3.1.3 and later

Gewicht en omvang

Gewicht 21,6 kg
Breedte 483 mm
Diepte 676 mm
Hoogte 88 mm

Inhoud van de verpakking

Meegeleverde kabels SAS

Overige specificaties

Hostinterface 8 Gb/sec Fibre Channel (4) Ports
Interne cache 24580 MB

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Rack-toebehoren
Hewlett Packard Enterprise BW906A rack-toebehoren

Hewlett Packard Enterprise BW906A rack-toebehoren

BW906A
€ 415,00
Op voorraad
Rack-toebehoren
Hewlett Packard Enterprise BW915A rack-toebehoren

Hewlett Packard Enterprise BW915A rack-toebehoren

BW915A
€ 428,00
Op voorraad
Stellingen|racks
Hewlett Packard Enterprise 642 1075mm Shock Intelligent Rack Zwart, Zilver rack

Hewlett Packard Enterprise 642 1075mm Shock Intelligent Rack Zwart, Zilver rack

BW904A
€ 1.872,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & -adapters
Hewlett Packard Enterprise Cisco MDS 8/24c Fabric Switch for HP BladeSystem c-Class netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise Cisco MDS 8/24c Fabric Switch for HP BladeSystem c-Class netwerkkaart & -adapter

AW564A
€ 11.244,00
Op voorraad
Coax-kabel
Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 1m 1m SFP+ SFP+ Zwart coax-kabel

Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 1m 1m SFP+ SFP+ Zwart coax-kabel

J9281B
€ 107,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X242 SFP+ SFP+ 7m Direct Attach Cable 7m Zwart netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise X242 SFP+ SFP+ 7m Direct Attach Cable 7m Zwart netwerkkabel

J9285B
€ 178,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 0.65m DAC 0.65m Zwart netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 0.65m DAC 0.65m Zwart netwerkkabel

JD095C
€ 119,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 3m DAC 3m Zwart netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 3m DAC 3m Zwart netwerkkabel

JD097C
€ 154,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 5m DAC 5m Zwart netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 5m DAC 5m Zwart netwerkkabel

JG081C
€ 172,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 1.2m DAC 1.2m Zwart netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 1.2m DAC 1.2m Zwart netwerkkabel

JD096C
€ 127,00
Op voorraad
Glasvezel kabels
Hewlett Packard Enterprise AJ837A 15m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ837A 15m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ837A
€ 95,00
Op voorraad
Glasvezel kabels
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3 30m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3 30m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ838A
€ 133,00
Op voorraad
Coax-kabel
Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 3m 3m SFP+ SFP+ Zwart coax-kabel

Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 3m 3m SFP+ SFP+ Zwart coax-kabel

J9283B
€ 132,00
Op voorraad
Interfacecard|adapter
Hewlett Packard Enterprise 653206-B21 Intern PCIe interfacekaart/-adapter

Hewlett Packard Enterprise 653206-B21 Intern PCIe interfacekaart/-adapter

653206-B21
€ 92,00
Op voorraad
Interfacecard|adapter
Hewlett Packard Enterprise PCIe/1 x Fibre Channel Intern interfacekaart/-adapter

Hewlett Packard Enterprise PCIe/1 x Fibre Channel Intern interfacekaart/-adapter

A8002B
€ 1.039,00
Op voorraad
Interfacecard|adapter
Hewlett Packard Enterprise PCIe/2 x Fibre Channel Intern interfacekaart/-adapter

Hewlett Packard Enterprise PCIe/2 x Fibre Channel Intern interfacekaart/-adapter

A8003B
€ 1.664,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & -adapters
Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/12c SAN Switch for BladeSystem c-Class netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/12c SAN Switch for BladeSystem c-Class netwerkkaart & -adapter

AJ820B
€ 6.229,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & -adapters
Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/24c SAN Switch for BladeSystem c-Class netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/24c SAN Switch for BladeSystem c-Class netwerkkaart & -adapter

AJ821B
€ 9.552,00
Op voorraad
Netwerk-switches
Hewlett Packard Enterprise AM868B Managed network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs netwerk-switch

Hewlett Packard Enterprise AM868B Managed network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs netwerk-switch

AM868B
€ 4.700,00
Op voorraad
Netwerk-switches
Hewlett Packard Enterprise 8/40 Power Pack+ (24) Full Fabric Ports Enabled SAN Switch

Hewlett Packard Enterprise 8/40 Power Pack+ (24) Full Fabric Ports Enabled SAN Switch

AM870B
€ 17.631,00
Op voorraad
Netwerk-switches
Hewlett Packard Enterprise AM871B Managed Fast Ethernet (10/100) 2U Grijs netwerk-switch

Hewlett Packard Enterprise AM871B Managed Fast Ethernet (10/100) 2U Grijs netwerk-switch

AM871B
€ 34.280,00
Op voorraad
Netwerk-switches
Hewlett Packard Enterprise AM872B Gigabit Ethernet (10/100/1000) 2U Grijs netwerk-switch

Hewlett Packard Enterprise AM872B Gigabit Ethernet (10/100/1000) 2U Grijs netwerk-switch

AM872B
€ 48.083,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & -adapters
Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/24c Power Pack+ SAN Switch for BladeSystem c-Class netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/24c Power Pack+ SAN Switch for BladeSystem c-Class netwerkkaart & -adapter

AJ822B
€ 14.355,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 7m DAC 7m Zwart netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 7m DAC 7m Zwart netwerkkabel

JC784C
€ 195,00
Op voorraad
Netwerk-switches
Hewlett Packard Enterprise H 8/20q Managed 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise H 8/20q Managed 1U Grijs

AQ233B
€ 3.162,00
Op voorraad
Stellingen|racks
Hewlett Packard Enterprise 636 1075mm Zwart, Zilver rack

Hewlett Packard Enterprise 636 1075mm Zwart, Zilver rack

BW896A
€ 1.839,00
Op voorraad
Rack-toebehoren
Hewlett Packard Enterprise BW898A rack-toebehoren

Hewlett Packard Enterprise BW898A rack-toebehoren

BW898A
€ 437,00
Op voorraad
Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise M6710 300GB 6G SAS 15K rpm SFF (2.5-inch) 300GB SAS interne harde schijf

Hewlett Packard Enterprise M6710 300GB 6G SAS 15K rpm SFF (2.5-inch) 300GB SAS interne harde schijf

QR492A
€ 621,00
Op voorraad
Netwerk-switches
Hewlett Packard Enterprise SN6000B 16Gb 48-port/48-port Active Power Pack+ Fibre Channel 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise SN6000B 16Gb 48-port/48-port Active Power Pack+ Fibre Channel 1U Grijs

QR481B
€ 17.832,00
Op voorraad
Netwerk-switches
Hewlett Packard Enterprise StoreFabric SN6000B 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise StoreFabric SN6000B 1U Grijs

QR480B
€ 14.622,00
Op voorraad
Netwerk-switches
Hewlett Packard Enterprise StoreFabric SN6000B 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise StoreFabric SN6000B 1U Grijs

QK754B
€ 10.176,00
Op voorraad
Netwerk-switches
Hewlett Packard Enterprise SN6000B 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise SN6000B 1U Grijs

QK753B
€ 7.251,00
Op voorraad
Netwerk-switches
Hewlett Packard Enterprise SN6000B 16Gb 48-port/24-port Active Fibre Channel Switch

Hewlett Packard Enterprise SN6000B 16Gb 48-port/24-port Active Fibre Channel Switch

QK753B#ABB
€ 7.251,00
Op voorraad
Netwerk-switches
Hewlett Packard Enterprise H 8/20q Managed 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise H 8/20q Managed 1U Grijs

AK242B
€ 4.337,00
Op voorraad
Netwerk-switches
Hewlett Packard Enterprise SN6000 Managed 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise SN6000 Managed 1U Zwart

AW576B
€ 10.723,00
Op voorraad
Netwerk-switches
Hewlett Packard Enterprise H SN6000 Managed 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise H SN6000 Managed 1U Zwart

BK780B
€ 3.694,00
Op voorraad
Netwerk-switches
Hewlett Packard Enterprise SN6000 Stackable 8Gb 24-port Single Power Fibre Channel Switch Managed 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise SN6000 Stackable 8Gb 24-port Single Power Fibre Channel Switch Managed 1U Zwart

AW575B
€ 8.340,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & -adapters
Hewlett Packard Enterprise StoreFabric SN1000Q Intern Fiber 16000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise StoreFabric SN1000Q Intern Fiber 16000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

QW972A

Normale prijs: € 1.282,00

Actieprijs € 687,00

Op voorraad
Slot expansies
Hewlett Packard Enterprise InfiniBand 4X QDR ConnectX-2 PCIe G2 Dual Port HCA slot uitbreiding

Hewlett Packard Enterprise InfiniBand 4X QDR ConnectX-2 PCIe G2 Dual Port HCA slot uitbreiding

592520-B21
€ 1.252,00
Op voorraad
Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise M6710 900GB 6G SAS 10K rpm SFF (2.5-inch) 900GB SAS interne harde schijf

Hewlett Packard Enterprise M6710 900GB 6G SAS 10K rpm SFF (2.5-inch) 900GB SAS interne harde schijf

QR496A
€ 1.001,00
Op voorraad
Netwerk-switches
Hewlett Packard Enterprise StoreFabric 1606 Managed 1U Zilver

Hewlett Packard Enterprise StoreFabric 1606 Managed 1U Zilver

AP862B
€ 10.263,00
Op voorraad
Netwerk-switches
Hewlett Packard Enterprise MPX200 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U

Hewlett Packard Enterprise MPX200 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U

AP771B
€ 8.895,00
Op voorraad
Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise M6710 450GB 6G SAS 10K rpm SFF (2.5-inch) 450GB SAS interne harde schijf

Hewlett Packard Enterprise M6710 450GB 6G SAS 10K rpm SFF (2.5-inch) 450GB SAS interne harde schijf

QR494A
€ 737,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & -adapters
Hewlett Packard Enterprise BS668A Intern Ethernet 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise BS668A Intern Ethernet 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

BS668A
€ 1.244,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & -adapters
Hewlett Packard Enterprise 649282-B21 Intern Ethernet 40000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise 649282-B21 Intern Ethernet 40000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

649282-B21
€ 1.113,00
Op voorraad
Enterprise resource planning (ERP) software
Hewlett Packard Enterprise Intelligent Infrastructure Analyzer Software E-LTU

Hewlett Packard Enterprise Intelligent Infrastructure Analyzer Software E-LTU

TC400AAE
€ 244,00
Op voorraad
Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise M6720 3TB 7.2K LFF (3.5-inch) NL SAS 6G 3000GB SAS interne harde schijf

Hewlett Packard Enterprise M6720 3TB 7.2K LFF (3.5-inch) NL SAS 6G 3000GB SAS interne harde schijf

QR500A

Normale prijs: € 1.441,00

Actieprijs € 1.172,00

Op voorraad
InfiniBand-kabels
Hewlett Packard Enterprise C-series SFP+ / SFP+ Active Copper DAC 7.0m 7m SFP+ SFP+ Zwart InfiniBand-kabel

Hewlett Packard Enterprise C-series SFP+ / SFP+ Active Copper DAC 7.0m 7m SFP+ SFP+ Zwart InfiniBand-kabel

QK701A
€ 904,00
Op voorraad
RAID-controllers
Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Data Optimization Software Suite Base LTU RAID controller

Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Data Optimization Software Suite Base LTU RAID controller

BC749A
€ 887,00
Op voorraad
RAID-controllers
Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Data Optimization Software Suite Drive LTU RAID controller

Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Data Optimization Software Suite Drive LTU RAID controller

BC750A
€ 86,00
Op voorraad
Interfacecard|adapter
Hewlett Packard Enterprise QR486A Intern Fiber interfacekaart/-adapter

Hewlett Packard Enterprise QR486A Intern Fiber interfacekaart/-adapter

QR486A

Normale prijs: € 2.939,00

Actieprijs € 2.752,00

Op voorraad
Netwerk-switches
HP SN6000B 16Gb 48-port/24-port Active Fibre Channel Switch

HP SN6000B 16Gb 48-port/24-port Active Fibre Channel Switch

QK753B#05Y
€ 7.251,00
Op voorraad
Netwerk-switches
Hewlett Packard Enterprise StoreFabric SN3000B 1U Zilver

Hewlett Packard Enterprise StoreFabric SN3000B 1U Zilver

QW937A
€ 3.956,00
Op voorraad
Netwerk-switches
Hewlett Packard Enterprise StoreFabric SN3000B 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise StoreFabric SN3000B 1U Grijs

QW938A
€ 6.841,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & -adapters
Hewlett Packard Enterprise BK835A Intern Ethernet 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise BK835A Intern Ethernet 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

BK835A
€ 1.414,00
Op voorraad
RAID-controllers
Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Operating System Software Suite Base LTU RAID controller

Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Operating System Software Suite Base LTU RAID controller

BC745A
€ 833,00
Op voorraad
RAID-controllers
Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Operating System Software Suite Drive LTU RAID controller

Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Operating System Software Suite Drive LTU RAID controller

BC746A
€ 93,00
Op voorraad
Softwarelicenties & -uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Reporting Software Suite LTU

Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Reporting Software Suite LTU

BC767A
€ 3.068,00
Op voorraad
RAID-controllers
Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Application Software Suite for VMware LTU RAID controller

Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Application Software Suite for VMware LTU RAID controller

BC768A
€ 3.033,00
Op voorraad
RAID-controllers
Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Application Software Suite for Microsoft SQL LTU RAID controller

Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Application Software Suite for Microsoft SQL LTU RAID controller

BC770A
€ 3.033,00
Op voorraad
RAID-controllers
Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Application Software Suite for Oracle LTU RAID controller

Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Application Software Suite for Oracle LTU RAID controller

BC771A
€ 3.033,00
Op voorraad
Interfacecard|adapter
Hewlett Packard Enterprise QR487A Intern Fiber interfacekaart/-adapter

Hewlett Packard Enterprise QR487A Intern Fiber interfacekaart/-adapter

QR487A
€ 2.956,00
Op voorraad
Solid-state drives
Hewlett Packard Enterprise M6710 200GB 6G SAS SFF (2.5-inch) SLC SSD Serial Attached SCSI

Hewlett Packard Enterprise M6710 200GB 6G SAS SFF (2.5-inch) SLC SSD Serial Attached SCSI

QR503A
€ 6.022,00
Op voorraad
RAID-controllers
Hewlett Packard Enterprise Intelligent Infrastructure Analyzer Software LTU RAID controller

Hewlett Packard Enterprise Intelligent Infrastructure Analyzer Software LTU RAID controller

TC400A
€ 183,00
Op voorraad
Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ M6710 600GB 6Gb SAS 10K SFF(2.5-inch) HDD 600GB SAS interne harde schijf

Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ M6710 600GB 6Gb SAS 10K SFF(2.5-inch) HDD 600GB SAS interne harde schijf

C8R72A
€ 742,00
Op voorraad
Netwerk-switches
Hewlett Packard Enterprise StoreFabric SN6500B 16Gb 96/96 Power Pack+ FC Switch Managed 2U Grijs

Hewlett Packard Enterprise StoreFabric SN6500B 16Gb 96/96 Power Pack+ FC Switch Managed 2U Grijs

C8R42A
€ 57.089,00
Op voorraad
RAID-controllers
Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Application Software Suite for Microsoft Exchange LTU RAID controller

Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Application Software Suite for Microsoft Exchange LTU RAID controller

BC769A
€ 3.033,00
Op voorraad
Diskette-collectie
Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ File Controller disk array

Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ File Controller disk array

C8S69A
€ 5.308,00
Op voorraad
Netwerk-switches
Hewlett Packard Enterprise BladeSystem Brocade Managed Grijs

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem Brocade Managed Grijs

C8S47A

Normale prijs: € 14.444,00

Actieprijs € 8.165,00

Op voorraad
Netwerk-switches
Hewlett Packard Enterprise BladeSystem Brocade Managed Grijs

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem Brocade Managed Grijs

C8S46A
€ 10.263,00
Op voorraad
Opslagnetwerk-tools
Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Application Software Suite for Microsoft Hyper-V Media LTU

Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Application Software Suite for Microsoft Hyper-V Media LTU

BD178A
€ 3.189,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise 2 Meter Expansion Cable Kit netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise 2 Meter Expansion Cable Kit netwerkkabel

AW566A
€ 220,00
Op voorraad
Netwerk-switches
Hewlett Packard Enterprise BladeSystem Brocade Managed Grijs

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem Brocade Managed Grijs

C8S45A

Normale prijs: € 7.815,00

Actieprijs € 4.607,00

Op voorraad
Solid-state drives
Hewlett Packard Enterprise M6710 SAS

Hewlett Packard Enterprise M6710 SAS

E7Y55A
€ 3.524,00
Op voorraad
RAID-controllers
Hewlett Packard Enterprise StoreEasy WSS2012 R2 Standard Edition Upgrade Kit RAID controller

Hewlett Packard Enterprise StoreEasy WSS2012 R2 Standard Edition Upgrade Kit RAID controller

D4T73A
€ 571,00
Op voorraad
Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ M6710 920GB 6G SAS SFF(2.5in) MLC 5yr Wty Solid State Drive

Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ M6710 920GB 6G SAS SFF(2.5in) MLC 5yr Wty Solid State Drive

E7W24B
€ 9.065,00
Op voorraad
Stellingen|racks
Hewlett Packard Enterprise 647 1075mm Shock Intelligent Zwart, Zilver rack

Hewlett Packard Enterprise 647 1075mm Shock Intelligent Zwart, Zilver rack

BW912A
€ 1.936,00
Op voorraad
Netwerk-switches
Hewlett Packard Enterprise StorageWorks 8Gb Simple SAN Connection Kit Managed 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise StorageWorks 8Gb Simple SAN Connection Kit Managed 1U Grijs

AK241B
€ 6.513,00
Op voorraad
Processoren
Hewlett Packard Enterprise Intel Xeon E5-2609 2.4GHz 10MB L3 processor

Hewlett Packard Enterprise Intel Xeon E5-2609 2.4GHz 10MB L3 processor

662252-B21
€ 449,00
Op voorraad
Processoren
Hewlett Packard Enterprise DL380p Gen8 Intel Xeon E5-2609v2 4C 2.5GHz 2.5GHz 10MB L3 processor

Hewlett Packard Enterprise DL380p Gen8 Intel Xeon E5-2609v2 4C 2.5GHz 2.5GHz 10MB L3 processor

715222-B21
€ 449,00
Op voorraad
Interfacecard|adapter
Hewlett Packard Enterprise 41B 4Gb 1-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter Intern Fiber interfacekaart/-adapter

Hewlett Packard Enterprise 41B 4Gb 1-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter Intern Fiber interfacekaart/-adapter

AP767B
€ 948,00
Op voorraad
Interfacecard|adapter
Hewlett Packard Enterprise 42B 4Gb 2-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter Intern Fiber interfacekaart/-adapter

Hewlett Packard Enterprise 42B 4Gb 2-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter Intern Fiber interfacekaart/-adapter

AP768B
€ 1.664,00
Op voorraad
Stroomkabels
Hewlett Packard Enterprise AF570A 1.83m Netstekker type G C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF570A 1.83m Netstekker type G C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

AF570A
€ 53,00
Op voorraad
Stroomkabels
Hewlett Packard Enterprise AF567A 2.5m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF567A 2.5m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

AF567A
€ 26,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & -adapters
Hewlett Packard Enterprise InfiniBand FDR 2-port 545QSFP Intern Fiber netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise InfiniBand FDR 2-port 545QSFP Intern Fiber netwerkkaart & -adapter

702211-B21
€ 1.428,00
Op voorraad
Netwerk-switches
Hewlett Packard Enterprise 1606 FCIP 16-pt Enabled 8Gb FC 6-pt Enabled 1GbE Full Switch

Hewlett Packard Enterprise 1606 FCIP 16-pt Enabled 8Gb FC 6-pt Enabled 1GbE Full Switch

AP863B
€ 35.870,00
Op voorraad
Netwerk-switches
Hewlett Packard Enterprise 1606 FCIP 16-pt Enabled 8Gb FC 6-pt Enabled 1GbE Power Pack+ Switch

Hewlett Packard Enterprise 1606 FCIP 16-pt Enabled 8Gb FC 6-pt Enabled 1GbE Power Pack+ Switch

AP864B
€ 43.893,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise B-series SFP+ to SFP+ Active Copper 3.0m Direct Attach Cable netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise B-series SFP+ to SFP+ Active Copper 3.0m Direct Attach Cable netwerkkabel

AP819A
€ 299,00
Op voorraad
Stroomkabels
Hewlett Packard Enterprise AF571A 1.83m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF571A 1.83m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

AF571A
€ 42,00
Op voorraad
Stroomkabels
Hewlett Packard Enterprise AF568A 1.83m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF568A 1.83m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

AF568A
€ 55,00
Op voorraad
Stroomkabels
Hewlett Packard Enterprise AF566A Zwart electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF566A Zwart electriciteitssnoer

AF566A
€ 53,00
Op voorraad
Glasvezel kabels
Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ839A
€ 140,00
Op voorraad
Kabeladapters|verloopstukjes
Hewlett Packard Enterprise QSFP/SFP+ Adaptor Kit QSFP SFP+ kabeladapter/verloopstukje

Hewlett Packard Enterprise QSFP/SFP+ Adaptor Kit QSFP SFP+ kabeladapter/verloopstukje

655874-B21
€ 79,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise C7542A 15.2m netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise C7542A 15.2m netwerkkabel

C7542A
€ 40,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & -adapters
Hewlett Packard Enterprise Cisco MDS 8/12c Fabric Switch for HP BladeSystem c-Class netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise Cisco MDS 8/12c Fabric Switch for HP BladeSystem c-Class netwerkkaart & -adapter

AW563A
€ 7.305,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & -adapters
Hewlett Packard Enterprise QLogic InfiniBand 4X QDR PCI-E G2 2-port HCA Intern Fiber 40000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise QLogic InfiniBand 4X QDR PCI-E G2 2-port HCA Intern Fiber 40000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

583211-B21
€ 758,00
Op voorraad
Stroomkabels
Hewlett Packard Enterprise AF564A 2.5m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF564A 2.5m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

AF564A
€ 27,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise C7536A 4m netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise C7536A 4m netwerkkabel

C7536A
€ 27,00
Op voorraad
Stroomkabels
Hewlett Packard Enterprise C13 1.83m Zwart electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise C13 1.83m Zwart electriciteitssnoer

AF565A
€ 26,00
Op voorraad
Glasvezel kabels
Hewlett Packard Enterprise 5m SFP+ 5m SFP+ SFP+ Turkoois Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise 5m SFP+ 5m SFP+ SFP+ Turkoois Glasvezel kabel

AP820A
€ 310,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise B-series SFP+ to SFP+ Active Copper 1.0m Direct Attach Cable netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise B-series SFP+ to SFP+ Active Copper 1.0m Direct Attach Cable netwerkkabel

AP818A
€ 267,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise C7537A 7.5m netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise C7537A 7.5m netwerkkabel

C7537A
€ 27,00
Op voorraad
RAID-controllers
Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Replication Software Suite Base LTU RAID controller

Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Replication Software Suite Base LTU RAID controller

BC747A
€ 927,00
Op voorraad
RAID-controllers
Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Replication Software Suite Drive LTU RAID controller

Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Replication Software Suite Drive LTU RAID controller

BC748A
€ 102,00
Op voorraad
Opslagnetwerk-tools
Hewlett Packard Enterprise TC472AAE Storage netwerk software

Hewlett Packard Enterprise TC472AAE Storage netwerk software

TC472AAE
€ 863,00
Op voorraad
RAID-controllers
Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Data Optimization Software Suite v2 Drive LTU RAID controller

Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Data Optimization Software Suite v2 Drive LTU RAID controller

BD269A
€ 107,00
Op voorraad
Solid-state drives
Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ M6710 1.92TB 6G SAS SFF(2.5in) cMLC SAS

Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ M6710 1.92TB 6G SAS SFF(2.5in) cMLC SAS

E7Y57A
€ 11.986,00
Op voorraad
Glasvezel kabels
Hewlett Packard Enterprise 4m 50/125 (LC-LC) 4m LC LC Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise 4m 50/125 (LC-LC) 4m LC LC Glasvezel kabel

QL281B
€ 182,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable netwerkkabel

QK736A
€ 232,00
Op voorraad
RAID-controllers
Hewlett Packard Enterprise Intelligent Infrastructure Analyzer Software v2 LTU

Hewlett Packard Enterprise Intelligent Infrastructure Analyzer Software v2 LTU

TC472A
€ 817,00
Op voorraad
RAID-controllers
Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Application Suite for Oracle LTU

Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Application Suite for Oracle LTU

BC771B
€ 2.871,00
Op voorraad
RAID-controllers
Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Application Suite for Microsoft Hyper-V LTU

Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Application Suite for Microsoft Hyper-V LTU

BD178B
€ 2.871,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & -adapters
Hewlett Packard Enterprise StoreFabric CN1100R Dual Port Converged Network Adapter netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise StoreFabric CN1100R Dual Port Converged Network Adapter netwerkkaart & -adapter

QW990A
€ 759,00
Op voorraad
Netwerk-switches
Hewlett Packard Enterprise StoreFabric SN6500B Managed 2U Roestvrijstaal

Hewlett Packard Enterprise StoreFabric SN6500B Managed 2U Roestvrijstaal

C8R44A
€ 34.237,00
Op voorraad
Netwerk-switches
Hewlett Packard Enterprise SN3000B 16Gb 24-port/24-port Active Fibre Channel Switch

Hewlett Packard Enterprise SN3000B 16Gb 24-port/24-port Active Fibre Channel Switch

QW938A#ABB

Normale prijs: € 6.800,00

Actieprijs € 4.705,00

Op voorraad
Montagekits
Hewlett Packard Enterprise 488069-B21 montagekit

Hewlett Packard Enterprise 488069-B21 montagekit

488069-B21
€ 70,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & -adapters
Hewlett Packard Enterprise 593717 Intern Ethernet 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise 593717 Intern Ethernet 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

593717-B21
€ 558,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & -adapters
Hewlett Packard Enterprise NC365T Intern Ethernet 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise NC365T Intern Ethernet 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

593722-B21
€ 260,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & -adapters
Hewlett Packard Enterprise 615732-B21 Intern Ethernet 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise 615732-B21 Intern Ethernet 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

615732-B21
€ 131,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & -adapters
Hewlett Packard Enterprise 331T Intern Ethernet 2000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise 331T Intern Ethernet 2000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

647594-B21
€ 184,00
Op voorraad
Optische schrijfstations
Hewlett Packard Enterprise 12.7mm Slim SATA DVD ROM JackBlack Intern DVD-ROM Zwart optisch schijfstation

Hewlett Packard Enterprise 12.7mm Slim SATA DVD ROM JackBlack Intern DVD-ROM Zwart optisch schijfstation

652232-B21
€ 91,00
Op voorraad
Optische schrijfstations
Hewlett Packard Enterprise 12.7mm Slim SATA DVD RW JackBlack Intern DVD-RW Zwart optisch schijfstation

Hewlett Packard Enterprise 12.7mm Slim SATA DVD RW JackBlack Intern DVD-RW Zwart optisch schijfstation

652235-B21
€ 92,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & -adapters
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 1Gb 2-port 361T Intern Ethernet 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise Ethernet 1Gb 2-port 361T Intern Ethernet 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

652497-B21
€ 141,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & -adapters
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 530SFP+ Intern Ethernet 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 530SFP+ Intern Ethernet 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

652503-B21

Normale prijs: € 407,00

Actieprijs € 337,00

Op voorraad
Netwerkkaarten & -adapters
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 530T Intern Ethernet 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 530T Intern Ethernet 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

656596-B21

Normale prijs: € 410,00

Actieprijs € 402,00

Op voorraad
Netwerkkaarten & -adapters
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 560SFP+ Intern Ethernet 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 560SFP+ Intern Ethernet 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

665249-B21
€ 360,00
Op voorraad
Glasvezel kabels
Hewlett Packard Enterprise LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack 5m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack 5m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ836A
€ 93,00
Op voorraad
Glasvezel kabels
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m 2m LC LC Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m 2m LC LC Glasvezel kabel

QK733A
€ 84,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & -adapters
Hewlett Packard Enterprise Cisco MDS 8/24c Fabric Switch for HP BladeSystem c-Class netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise Cisco MDS 8/24c Fabric Switch for HP BladeSystem c-Class netwerkkaart & -adapter

AW564A
€ 0,00
Op voorraad
Stroomkabels
Hewlett Packard Enterprise AF557A 2.5m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF557A 2.5m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

AF557A
€ 0,00
Op voorraad
Netwerk-switches
Hewlett Packard Enterprise SN3000B 16Gb 24-port/12-port Active Fibre Channel Switch

Hewlett Packard Enterprise SN3000B 16Gb 24-port/12-port Active Fibre Channel Switch

QW937A#ABB

Normale prijs: € 4.122,00

Actieprijs € 3.579,00

Op voorraad
Interfacecard|adapter
Hewlett Packard Enterprise PCIe/1 x Fibre Channel Intern interfacekaart/-adapter

Hewlett Packard Enterprise PCIe/1 x Fibre Channel Intern interfacekaart/-adapter

AJ762B

Normale prijs: € 540,00

Actieprijs € 308,00

Op voorraad
Netwerkkaarten & -adapters
Hewlett Packard Enterprise AJ764A Intern netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise AJ764A Intern netwerkkaart & -adapter

AJ764A

Normale prijs: € 847,00

Actieprijs € 459,00

Op voorraad
Glasvezel kabels
Hewlett Packard Enterprise AJ833A 0.5m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ833A 0.5m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ833A
€ 61,00
Op voorraad
Glasvezel kabels
Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ834A
€ 65,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw netwerkkabel

AJ835A
€ 73,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & -adapters
Hewlett Packard Enterprise AK344A Intern netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise AK344A Intern netwerkkaart & -adapter

AK344A

Normale prijs: € 558,00

Actieprijs € 304,00

Op voorraad
Netwerkkaarten & -adapters
Hewlett Packard Enterprise 81B 8Gb 1-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter Intern Fiber 8000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise 81B 8Gb 1-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter Intern Fiber 8000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

AP769B
€ 1.116,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & -adapters
Hewlett Packard Enterprise 82B PCIe 8Gb FC Dual Port HBA Intern Ethernet 8000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise 82B PCIe 8Gb FC Dual Port HBA Intern Ethernet 8000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

AP770B
€ 1.499,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & -adapters
Hewlett Packard Enterprise C8R39A Intern Fiber netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise C8R39A Intern Fiber netwerkkaart & -adapter

C8R39A
€ 1.282,00
Op voorraad
Glasvezel kabels
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m 1m LC LC Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m 1m LC LC Glasvezel kabel

QK732A
€ 79,00
Op voorraad
Glasvezel kabels
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m 5m LC LC Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m 5m LC LC Glasvezel kabel

QK734A
€ 81,00
Op voorraad
Glasvezel kabels
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m 15m LC LC Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m 15m LC LC Glasvezel kabel

QK735A
€ 113,00
Op voorraad
Netwerk-switches
Hewlett Packard Enterprise StoreFabric 8/8 Base Managed 1U Zilver

Hewlett Packard Enterprise StoreFabric 8/8 Base Managed 1U Zilver

AM866B
€ 2.439,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & -adapters
Hewlett Packard Enterprise AE311A Intern 4000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise AE311A Intern 4000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

AE311A
€ 925,00
Op voorraad
Interfacecard|adapter
Hewlett Packard Enterprise 82E 8Gb Intern SCSI interfacekaart/-adapter

Hewlett Packard Enterprise 82E 8Gb Intern SCSI interfacekaart/-adapter

AJ763B

Normale prijs: € 950,00

Actieprijs € 881,00

Op voorraad
Netwerk-switches
Hewlett Packard Enterprise AM867B Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs netwerk-switch

Hewlett Packard Enterprise AM867B Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs netwerk-switch

AM867B

Normale prijs: € 2.947,00

Actieprijs € 1.884,00

Op voorraad
Serial Attached SCSI (SAS)-kabels
Hewlett Packard Enterprise 6 Meter Expansion Cable Kit 6m

Hewlett Packard Enterprise 6 Meter Expansion Cable Kit 6m

AP879A
€ 884,00
Op voorraad
Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ M6710 920GB 6G SAS SFF(2.5in) FIPS Encrypted MLC Solid State Drive

Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ M6710 920GB 6G SAS SFF(2.5in) FIPS Encrypted MLC Solid State Drive

E7Y52A
€ 9.518,00
Op voorraad
Virtualization software
Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Application Suite for VMware LTU virtualisatiesoftware

Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Application Suite for VMware LTU virtualisatiesoftware

BC768B
€ 3.644,00
Op voorraad
Garantie|support
Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7400 Operating System Software Suite Drive E-LTU

Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7400 Operating System Software Suite Drive E-LTU

BC774AAE
€ 502,00
Op voorraad
RAID-controllers
Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7400 Data Optimization Software Suite Drive LTU RAID controller

Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7400 Data Optimization Software Suite Drive LTU RAID controller

BC778A
€ 275,00
Op voorraad
Opslagsoftware
Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Replication Software Suite Base E-LTU

Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Replication Software Suite Base E-LTU

BC747AAE
€ 1.025,00
Op voorraad
Opslagsoftware
Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Data Optimization Software Suite Drive E-LTU

Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Data Optimization Software Suite Drive E-LTU

BC750AAE
€ 114,00
Op voorraad
Opslagsoftware
Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Operating System Software Suite Base E-LTU

Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Operating System Software Suite Base E-LTU

BC745BAE
€ 840,00
Op voorraad
Opslagsoftware
Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Replication Software Suite Drive E-LTU

Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Replication Software Suite Drive E-LTU

BC748AAE
€ 138,00
Op voorraad
Opslagsoftware
Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Reporting Suite E-LTU

Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Reporting Suite E-LTU

BC767BAE
€ 3.164,00
Op voorraad
Netwerk-switches
Hewlett Packard Enterprise StoreFabric SN6500B Managed 2U Roestvrijstaal

Hewlett Packard Enterprise StoreFabric SN6500B Managed 2U Roestvrijstaal

C8R43A
€ 51.138,00
Op voorraad
Netwerk-switches
Hewlett Packard Enterprise StoreFabric SN6500B Managed 2U Roestvrijstaal

Hewlett Packard Enterprise StoreFabric SN6500B Managed 2U Roestvrijstaal

C8R45A
€ 26.672,00
Op voorraad

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ 7200 Zwart, Geel.
  Bezig met laden...