Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

HP SOFW:SW/8 Port/Upgr./Lic (T3677A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

HP Gold Partner
€ 6.777,00
excl. BTW € 8.200,17 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

T3677A

EAN: 0829160672168 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

HP StorageWorks 8 Port Upgrade License

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Liever leasen? Dit kan al vanaf € 141,21 per maand.

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

HP StorageWorks 8 Port Upgrade License

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Overige specificaties

Afmetingen (BxDxH) 22,86 x 1 x 27,94 mm
Gewicht 450 g

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Glasvezel kabels
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/SC Glasvezel kabel OFC

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/SC Glasvezel kabel OFC

221691-B26
€ 143,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 2m LC/SC Glasvezel kabel OFC

Hewlett Packard Enterprise 2m LC/SC Glasvezel kabel OFC

221691-B21
€ 96,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 15m LC-SC Glasvezel kabel OFC

Hewlett Packard Enterprise 15m LC-SC Glasvezel kabel OFC

221691-B23
€ 122,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC Glasvezel kabel OFC

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC Glasvezel kabel OFC

221692-B26
€ 167,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 50m LC-LC Glasvezel kabel OFC

Hewlett Packard Enterprise 50m LC-LC Glasvezel kabel OFC

221692-B27
€ 232,00
Op voorraad
Softwarelicenties & -uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise Extended Fabric SAN Switch 2/32

Hewlett Packard Enterprise Extended Fabric SAN Switch 2/32

313458-B21
€ 4.137,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
HP ACC :4GB/LW B-series 10km FC/SFP/1 Pack

HP ACC :4GB/LW B-series 10km FC/SFP/1 Pack

AK870A
€ 1.103,00
Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over HP SOFW:SW/8 Port/Upgr./Lic.
  Bezig met laden...