Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

HP 8/12c BladeSystem 12-pt Upgrade LTU (T5517A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 4.472,00
excl. BTW € 5.411,12 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

T5517A

Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

HP 8/12c BladeSystem 12-pt Upgrade LTU

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

HP 8/12c BladeSystem 12-pt Upgrade LTU

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Technische details

Softwaretype opwaarderen
Gewicht 230 g
Platform BladeSystem c-Class
Afmetingen (BxDxH) 143 x 223 x 6,35 mm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Glasvezel kabels
HP F/C cable LC-SC SW 30M ALL 30M LC-SCCable Kit (2Gb to 1Gb)

HP F/C cable LC-SC SW 30M ALL 30M LC-SCCable Kit (2Gb to 1Gb)

221691-B26
€ 143,00
Op voorraad
HP 2m SW LC/SC FC Cable ALL 2M LC-SC Cable Kit (2Gb to 1Gb)

HP 2m SW LC/SC FC Cable ALL 2M LC-SC Cable Kit (2Gb to 1Gb)

221691-B21
€ 96,00
Op voorraad
HP 15m SW LC/SC FC Cable ALL 15M LC-SC Cable Kit (2Gb to 1Gb)

HP 15m SW LC/SC FC Cable ALL 15M LC-SC Cable Kit (2Gb to 1Gb)

221691-B23
€ 122,00
Op voorraad
HP F/C cable LC-LC  SW 30M ALL 30M LC-LC Cable Kit

HP F/C cable LC-LC SW 30M ALL 30M LC-LC Cable Kit

221692-B26
€ 167,00
Op voorraad
HP F/C cable LC-LC  SW 50M ALL 50M LC-LC Cable Kit

HP F/C cable LC-LC SW 50M ALL 50M LC-LC Cable Kit

221692-B27
€ 232,00
Op voorraad
Computerbehuizingen
HPE BLc7000 1PH 2PS 4Fan Trl IC Plat Enc

HPE BLc7000 1PH 2PS 4Fan Trl IC Plat Enc

681840-B21
€ 5.864,00
Op voorraad
Netwerk-switches
HP Brocade 16Gb/28c PP+ Embedded SAN Switch

HP Brocade 16Gb/28c PP+ Embedded SAN Switch

C8S47A
€ 15.630,00
Op voorraad
HPE Brocade 16Gb/16c Embedded SAN Switch

HPE Brocade 16Gb/16c Embedded SAN Switch

C8S45A

Normale prijs: € 8.471,00

Actieprijs € 4.608,00

Op voorraad
HPE B-ser 32-64 Extd Fab SW LTU

HPE B-ser 32-64 Extd Fab SW LTU

313458-B21
€ 4.134,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
HP 4Gb LW B-series 10km FC SFP 1 Pack

HP 4Gb LW B-series 10km FC SFP 1 Pack

AK870A
€ 1.103,00
Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over HP 8/12c BladeSystem 12-pt Upgrade LTU.
  Bezig met laden...