Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

HP Virtual Connect FlexFabric-20/40 F8 Module for c-Class BladeSystem (691367-B21)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 15.671,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

691367-B21

EAN: 0886112939700 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP Virtual Connect FlexFabric-20/40 F8 Module for c-Class BladeSystem

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise Virtual Connect FlexFabric-20/40 F8 Module for c-Class BladeSystem

Had u niet liever wat minder meters kabel nodig om uw servers op het netwerk aan te sluiten? HP Virtual Connect FlexFabric-20/40 F8-module is een van de eenvoudigste, meest geconvergeerde en flexibele oplossingen om gevirtualiseerde bladeservers op uw data- of storagenetwerk aan te sluiten. Hij elimineert tot 95% van de ongecontroleerde netwerkgroei aan de serveredge met één apparaat, dat verkeer in de behuizingen convergeert en dat direct wordt aangesloten op LAN's en SAN's. Hij is gebaseerd op open standaarden met 40-GbE-uplinks en 20-GbE-downlinks en voorziet op een kosteneffectieve manier in de groeiende behoefte aan bandbreedte in private en publieke cloudomgevingen.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Technische details

Gewicht 2 kg
Afmetingen (BxDxH) 270 x 352.6 x 120.7 mm
Technische details Ondersteund BladeSystem

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise AJ717A 8000Mbit/s SFP+ 1310nm netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise AJ717A 8000Mbit/s SFP+ 1310nm netwerk transceiver module

AJ717A
€ 776,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC SR 10000Mbit/s SFP+ 850nm Multimode netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC SR 10000Mbit/s SFP+ 850nm Multimode netwerk transceiver module

J9150A
€ 240,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LR 10000Mbit/s SFP+ 1310nm Single-mode netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LR 10000Mbit/s SFP+ 1310nm Single-mode netwerk transceiver module

J9151A
€ 347,00
Op voorraad
Netwerk media converters
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM 10000Mbit/s 1310nm netwerk media converter

Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM 10000Mbit/s 1310nm netwerk media converter

J9152A
€ 322,00
Op voorraad
Coax-kabel
Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 1m 1m SFP+ SFP+ Zwart coax-kabel

Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 1m 1m SFP+ SFP+ Zwart coax-kabel

J9281B
€ 107,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X242 SFP+ SFP+ 7m Direct Attach Cable 7m Zwart netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise X242 SFP+ SFP+ 7m Direct Attach Cable 7m Zwart netwerkkabel

J9285B
€ 178,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 0.65m DAC 0.65m Zwart netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 0.65m DAC 0.65m Zwart netwerkkabel

JD095C
€ 120,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 3m DAC 3m Zwart netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 3m DAC 3m Zwart netwerkkabel

JD097C
€ 150,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 5m DAC 5m Zwart netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 5m DAC 5m Zwart netwerkkabel

JG081C
€ 173,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 1.2m DAC 1.2m Zwart netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 1.2m DAC 1.2m Zwart netwerkkabel

JD096C
€ 127,00
Op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise Care Pack Service for Proliant and ConvergedSystem Training

Hewlett Packard Enterprise Care Pack Service for Proliant and ConvergedSystem Training

HF385E
€ 603,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ837A 15m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ837A 15m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ837A
€ 95,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3 30m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3 30m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ838A
€ 133,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise 4Gb LW B-series 30km FC SFP 4000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise 4Gb LW B-series 30km FC SFP 4000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

AN211A
€ 1.295,00
Op voorraad
Coax-kabel
Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 3m 3m SFP+ SFP+ Zwart coax-kabel

Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 3m 3m SFP+ SFP+ Zwart coax-kabel

J9283B
€ 131,00
Op voorraad
Signaalkabels
Hewlett Packard Enterprise 537963-B21 5m Zwart Signaalkabel

Hewlett Packard Enterprise 537963-B21 5m Zwart Signaalkabel

537963-B21
€ 223,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 7m DAC 7m Zwart netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 7m DAC 7m Zwart netwerkkabel

JC784C
€ 196,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X240 40G QSFP+/QSFP+ 1m 1m Zwart netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise X240 40G QSFP+/QSFP+ 1m 1m Zwart netwerkkabel

JG326A
€ 243,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X240 40G QSFP+/QSFP+ 3m 3m Zwart netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise X240 40G QSFP+/QSFP+ 3m 3m Zwart netwerkkabel

JG327A
€ 315,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X240 40G QSFP+/QSFP+ 5m 5m Zwart netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise X240 40G QSFP+/QSFP+ 5m 5m Zwart netwerkkabel

JG328A
€ 362,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X244 3m Zwart Signaalkabel

Hewlett Packard Enterprise X244 3m Zwart Signaalkabel

J9301A

Normale prijs: € 1.080,00

Actieprijs € 852,00

Op voorraad
Computerbehuizingen
Hewlett Packard Enterprise BLc7000 Rack 2400W Zwart, Grijs computerbehuizing

Hewlett Packard Enterprise BLc7000 Rack 2400W Zwart, Grijs computerbehuizing

681842-B21
€ 13.358,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise C-series SFP+ / SFP+ Active Copper DAC 7.0m 7m SFP+ SFP+ Zwart InfiniBand-kabel

Hewlett Packard Enterprise C-series SFP+ / SFP+ Active Copper DAC 7.0m 7m SFP+ SFP+ Zwart InfiniBand-kabel

QK701A

Normale prijs: € 904,00

Actieprijs € 879,00

Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X242 QSFP 4x10G SFP+ 1m DAC 1m Zwart netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise X242 QSFP 4x10G SFP+ 1m DAC 1m Zwart netwerkkabel

JG329A
€ 304,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X242 QSFP 4x10G SFP+ 3m DAC 3m Zwart netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise X242 QSFP 4x10G SFP+ 3m DAC 3m Zwart netwerkkabel

JG330A
€ 379,00
Op voorraad
Computerbehuizingen
Hewlett Packard Enterprise BLc7000 Rack 2400W Zwart, Grijs computerbehuizing

Hewlett Packard Enterprise BLc7000 Rack 2400W Zwart, Grijs computerbehuizing

681840-B21
€ 5.808,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X244 1m Zwart Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise X244 1m Zwart Glasvezel kabel

J9300A

Normale prijs: € 1.024,00

Actieprijs € 969,00

Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X240 40G QSFP+ 4x10G SFP+ 5m DAC 5m Zwart netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise X240 40G QSFP+ 4x10G SFP+ 5m DAC 5m Zwart netwerkkabel

JG331A
€ 444,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise 455889-B21 netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise 455889-B21 netwerkkaart & -adapter

455889-B21
€ 1.220,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4 year Next business day Virtual Connect FlxFbrc Foundation Care Service

Hewlett Packard Enterprise 4 year Next business day Virtual Connect FlxFbrc Foundation Care Service

U4PH7E
€ 271,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4 year Next business day wComprehensiveDefectiveMaterialRetention VC FlxFbrcFoundationCareService

Hewlett Packard Enterprise 4 year Next business day wComprehensiveDefectiveMaterialRetention VC FlxFbrcFoundationCareService

U4PH8E
€ 756,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4 year 24x7 Virtual Connect FlxFbrc Foundation Care Service

Hewlett Packard Enterprise 4 year 24x7 Virtual Connect FlxFbrc Foundation Care Service

U4PJ1E
€ 866,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4 year 24x7 with Comprehensive Defective Material Retention VC FlxFbrc Foundation Care Service

Hewlett Packard Enterprise 4 year 24x7 with Comprehensive Defective Material Retention VC FlxFbrc Foundation Care Service

U4PJ2E
€ 1.357,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4 year CTR Virtual Connect FlxFbrc Foundation Care Service

Hewlett Packard Enterprise 4 year CTR Virtual Connect FlxFbrc Foundation Care Service

U4PJ4E
€ 1.413,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4 year CTR with Comprehensive Defective Material Retention VC FlxFbrc Foundation Care Service

Hewlett Packard Enterprise 4 year CTR with Comprehensive Defective Material Retention VC FlxFbrc Foundation Care Service

U4PJ5E
€ 1.904,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5 year Next business day Virtual Connect FlxFbrc Foundation Care Service

Hewlett Packard Enterprise 5 year Next business day Virtual Connect FlxFbrc Foundation Care Service

U4PJ7E
€ 468,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5 year Next business day wComprehensiveDefectiveMaterialRetention VC FlxFbrcFoundationCareService

Hewlett Packard Enterprise 5 year Next business day wComprehensiveDefectiveMaterialRetention VC FlxFbrcFoundationCareService

U4PJ8E
€ 1.060,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5 year 24x7 Virtual Connect FlxFbrc Foundation Care Service

Hewlett Packard Enterprise 5 year 24x7 Virtual Connect FlxFbrc Foundation Care Service

U4PK1E
€ 1.196,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5 year 24x7 with Comprehensive Defective Material Retention VC FlxFbrc Foundation Care Service

Hewlett Packard Enterprise 5 year 24x7 with Comprehensive Defective Material Retention VC FlxFbrc Foundation Care Service

U4PK2E
€ 1.796,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5 year CTR Virtual Connect FlxFbrc Foundation Care Service

Hewlett Packard Enterprise 5 year CTR Virtual Connect FlxFbrc Foundation Care Service

U4PK4E
€ 1.864,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5 year CTR with Comprehensive Defective Material Retention VC FlxFbrc Foundation Care Service

Hewlett Packard Enterprise 5 year CTR with Comprehensive Defective Material Retention VC FlxFbrc Foundation Care Service

U4PK5E
€ 2.465,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3 year Next business day VC FlxFbrc Proactive Care Service

Hewlett Packard Enterprise 3 year Next business day VC FlxFbrc Proactive Care Service

U4PG9E
€ 418,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3 year Nextbusinessday ComprehensiveDefectiveMaterialRetention VC FlxFbrc ProactiveCare SVC

Hewlett Packard Enterprise 3 year Nextbusinessday ComprehensiveDefectiveMaterialRetention VC FlxFbrc ProactiveCare SVC

U4PH0E
€ 784,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3 year 24x7 with Comprehensive Defective Material Retention VC FlxFbrc Proactive Care SVC

Hewlett Packard Enterprise 3 year 24x7 with Comprehensive Defective Material Retention VC FlxFbrc Proactive Care SVC

U4PH3E
€ 1.245,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3 year CTR with Comprehensive Defective Material Retention VC FlxFbrc Proactive Care SVC

Hewlett Packard Enterprise 3 year CTR with Comprehensive Defective Material Retention VC FlxFbrc Proactive Care SVC

U4PH6E
€ 1.662,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4 year Next business day VC FlxFbrc Proactive Care Service

Hewlett Packard Enterprise 4 year Next business day VC FlxFbrc Proactive Care Service

U4PH9E
€ 718,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4 year Nextbusinessday ComprehensiveDefectiveMaterialRetention VC FlxFbrc ProactiveCare SVC

Hewlett Packard Enterprise 4 year Nextbusinessday ComprehensiveDefectiveMaterialRetention VC FlxFbrc ProactiveCare SVC

U4PJ0E
€ 1.209,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4 year 24x7 with Comprehensive Defective Material Retention VC FlxFbrc Proactive Care SVC

Hewlett Packard Enterprise 4 year 24x7 with Comprehensive Defective Material Retention VC FlxFbrc Proactive Care SVC

U4PJ3E
€ 1.810,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4 year CTR w/ Comprehensive Defective Material Retention VC FlxFbrc Proactive Care Service

Hewlett Packard Enterprise 4 year CTR w/ Comprehensive Defective Material Retention VC FlxFbrc Proactive Care Service

U4PJ6E
€ 2.356,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5 year Next business day VC FlxFbrc Proactive Care Service

Hewlett Packard Enterprise 5 year Next business day VC FlxFbrc Proactive Care Service

U4PJ9E
€ 1.013,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5 year Next businessday ComprehensiveDefectiveMaterialRetention VC FlxFbrc ProactiveCareSVC

Hewlett Packard Enterprise 5 year Next businessday ComprehensiveDefectiveMaterialRetention VC FlxFbrc ProactiveCareSVC

U4PK0E
€ 1.615,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5 year 24x7 with Comprehensive Defective Material Retention VC FlxFbrc Proactive Care SVC

Hewlett Packard Enterprise 5 year 24x7 with Comprehensive Defective Material Retention VC FlxFbrc Proactive Care SVC

U4PK3E
€ 2.350,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5 year CTR w/ Comprehensive Defective Material Retention VC FlxFbrc Proactive Care Service

Hewlett Packard Enterprise 5 year CTR w/ Comprehensive Defective Material Retention VC FlxFbrc Proactive Care Service

U4PK6E
€ 3.019,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 40Gb QSFP+ MPO SR4 100m Transceiver

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 40Gb QSFP+ MPO SR4 100m Transceiver

720187-B21
€ 1.700,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 40Gb QSFP+ LC LR4 Transceiver netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 40Gb QSFP+ LC LR4 Transceiver netwerk transceiver module

720190-B21
€ 5.644,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 40G QSFP+ to QSFP+ 1m Direct Attach Copper Cable

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 40G QSFP+ to QSFP+ 1m Direct Attach Copper Cable

720196-B21
€ 295,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 40G QSFP+ to QSFP+ 3m Direct Attach Copper Cable

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 40G QSFP+ to QSFP+ 3m Direct Attach Copper Cable

720199-B21
€ 347,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 40G QSFP+ to QSFP+ 5m Direct Attach Copper Cable netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 40G QSFP+ to QSFP+ 5m Direct Attach Copper Cable netwerkkabel

720202-B21
€ 433,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 40G QSFP+ to QSFP+ 7m Active Optical Cable netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 40G QSFP+ to QSFP+ 7m Active Optical Cable netwerkkabel

720205-B21
€ 885,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 40G QSFP+ to QSFP+ 10m Active Optical Cable

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 40G QSFP+ to QSFP+ 10m Active Optical Cable

720208-B21
€ 948,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 40G QSFP+ to QSFP+ 15m Active Optical Cable

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 40G QSFP+ to QSFP+ 15m Active Optical Cable

720211-B21
€ 1.061,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 40G QSFP+ to 4x10G SFP+ 3m Direct Attach Copper Splitter Cable

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 40G QSFP+ to 4x10G SFP+ 3m Direct Attach Copper Splitter Cable

721064-B21
€ 454,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 40G QSFP+ to 4x10G SFP+ 5m Direct Attach Copper Splitter Cable

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 40G QSFP+ to 4x10G SFP+ 5m Direct Attach Copper Splitter Cable

721067-B21
€ 552,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 40G QSFP+ to QSFP+ .35m Direct Attach Copper Cable netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 40G QSFP+ to QSFP+ .35m Direct Attach Copper Cable netwerkkabel

730907-B21
€ 237,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 40Gb QSFP+ MPO SR4 300m Transceiver netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 40Gb QSFP+ MPO SR4 300m Transceiver netwerk transceiver module

747698-B21
€ 1.842,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 20Gb 2-port 650M Intern Ethernet 20000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 20Gb 2-port 650M Intern Ethernet 20000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

700767-B21
€ 1.178,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3 year Next business day Virtual Connect FlxFbrc Foundation Care Service

Hewlett Packard Enterprise 3 year Next business day Virtual Connect FlxFbrc Foundation Care Service

U4PG7E
€ 66,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3 year Next business day wComprehensiveDefectiveMaterialRetention VC FlxFbrcFoundationCareService

Hewlett Packard Enterprise 3 year Next business day wComprehensiveDefectiveMaterialRetention VC FlxFbrcFoundationCareService

U4PG8E
€ 447,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3 year 24x7 with Comprehensive Defective Material Retention VC FlxFbrc Foundation Care Service

Hewlett Packard Enterprise 3 year 24x7 with Comprehensive Defective Material Retention VC FlxFbrc Foundation Care Service

U4PH2E
€ 897,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3 year CTR Virtual Connect FlxFbrc Foundation Care Service

Hewlett Packard Enterprise 3 year CTR Virtual Connect FlxFbrc Foundation Care Service

U4PH4E
€ 941,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3 year CTR with Comprehensive Defective Material Retention VC FlxFbrc Foundation Care Service

Hewlett Packard Enterprise 3 year CTR with Comprehensive Defective Material Retention VC FlxFbrc Foundation Care Service

U4PH5E
€ 1.316,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise 487649-B21 5m Zwart netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise 487649-B21 5m Zwart netwerkkabel

487649-B21
€ 137,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 20Gb 2-port 650FLB Intern Ethernet 20000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 20Gb 2-port 650FLB Intern Ethernet 20000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

700763-B21

Normale prijs: € 621,00

Actieprijs € 358,00

Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 20Gb 2-port 630FLB

Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 20Gb 2-port 630FLB

700065-B21
€ 569,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 20Gb 2-port 630M Intern Ethernet 20000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 20Gb 2-port 630M Intern Ethernet 20000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

700076-B21

Normale prijs: € 768,00

Actieprijs € 528,00

Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise 487652-B21 1m Zwart netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise 487652-B21 1m Zwart netwerkkabel

487652-B21
€ 118,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise 487655-B21 3m netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise 487655-B21 3m netwerkkabel

487655-B21
€ 220,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise 487658-B21 7m netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise 487658-B21 7m netwerkkabel

487658-B21
€ 289,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise B-series SFP+ to SFP+ Active Copper 3.0m Direct Attach Cable netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise B-series SFP+ to SFP+ Active Copper 3.0m Direct Attach Cable netwerkkabel

AP819A
€ 299,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ839A
€ 140,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise 5m SFP+ 5m SFP+ SFP+ Turkoois Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise 5m SFP+ 5m SFP+ SFP+ Turkoois Glasvezel kabel

AP820A
€ 310,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise B-series SFP+ to SFP+ Active Copper 1.0m Direct Attach Cable netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise B-series SFP+ to SFP+ Active Copper 1.0m Direct Attach Cable netwerkkabel

AP818A
€ 267,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver 10000Mbit/s SFP+ 850nm Multimode netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver 10000Mbit/s SFP+ 850nm Multimode netwerk transceiver module

455883-B21
€ 620,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack 5m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack 5m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ836A
€ 93,00
Op voorraad

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...