Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise StoreFabric SN6500B Managed 2U Roestvrijstaal (C8R45A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 26.672,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

C8R45A

EAN: 0887758209042 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

"HPE StoreFabric SN6500B 16Gb 96-port/48-port Active Fibre Channel Switch - Switch - Beheerd - 48 x 16Gb Fibre Channel SFP+ - rac"

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise SN6500B, StoreFabric. Switch type: Managed network switch. Switchingcapaciteit: 16 Gbit/s. Kleur van het product: Roestvrijstaal, Vormfactor: 2U. Breedte: 429 mm, Diepte: 609 mm, Hoogte: 86 mm

Are you struggling to keep pace with ever-increasing workloads on a never-increasing budget? Virtualization delivers the benefits of faster deployment and consolidation, yet it demands greater performance and scalability from data center networks.

The HP StoreFabric SN6500B Fibre Channel Switch meets the needs of hyper-scale, private cloud storage environments by delivering market-leading 16 Gb FC technology and capabilities that support highly virtualized environments. Designed to enable increased flexibility and investment protection, the SN6500B switch scales from 48 to 96 ports and supports 4, 8, 10, or 16 Gb/s speeds in an efficiently designed 2U package. It also provides a simplified deployment process and features a user-friendly, point-and-click interface. The SN6500B offers low-cost access to SAN technology while providing "pay-as-you-grow" scalability to meet the needs of an evolving storage environment.

Flexible Fabrics Support Highly Virtualized Environments for Cloud-Optimized Storage Area Networks

• The HP StoreFabric SN6500B Fibre Channel Switch delivers high-speed 16 Gb optimized inter switch links (ISLs) for twice the performance over traditional Fibre Channel switches. The net result is there are fewer links, fewer cables, fewer ports and less power for the same performance.


Designed for Ease-of-Use and Simplified Administration

• The HP StoreFabric SN6500B Fibre Channel Switch provides diagnostic Ports (D_Ports) enabling IT to identify and isolate optics and cable problems, reducing fabric deployment and diagnostic times. Use D_Ports to run a variety of tests for ports, SFPs, and cables for faults, latency, and distance.


Improved Bandwidth and Greater Efficiency for Cloud-Optimized Performance

• The HP StoreFabric SN6500B Fibre Channel Switch provides unmatched bandwidth with 96 non-blocking 16 Gb/s ports in an efficient 2U form factor. Any eight ports can be trunked for 128 Gb Inter-Switch Links (ISLs).


Enhanced Scalability Allows for Expansion within Growing Organizations

• The HP StoreFabric SN6500B Fibre Channel Switch enables unmatched, pay-as-you-grow scalability for evolving storage environments.


Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Ontwerp

Kleur van het product Roestvrijstaal
Formaat 2U

Beheerfuncties

Switch type Managed network switch

Data-uitwisseling

Switchingcapaciteit 16 Gbit/s

Energie

Vermogenstoevoer inclusief Nee

Gewicht en omvang

Breedte 429 mm
Diepte 609 mm
Hoogte 86 mm
Gewicht 16,9 kg

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise AJ717A 8000Mbit/s SFP+ 1310nm netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise AJ717A 8000Mbit/s SFP+ 1310nm netwerk transceiver module

AJ717A

Normale prijs: € 775,00

Actieprijs € 555,00

Op voorraad
Glasvezel kabels
Hewlett Packard Enterprise AJ837A 15m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ837A 15m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ837A
€ 95,00
Op voorraad
Glasvezel kabels
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3 30m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3 30m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ838A
€ 133,00
Op voorraad
Softwarelicenties & -uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise AK864B softwarelicentie & -uitbreiding

Hewlett Packard Enterprise AK864B softwarelicentie & -uitbreiding

AK864B
€ 291,00
Op voorraad
Network management software
Hewlett Packard Enterprise ISL Trunking SAN Switch 2/32

Hewlett Packard Enterprise ISL Trunking SAN Switch 2/32

313452-B21
€ 4.750,00
Op voorraad
Enterprise resource planning (ERP) software
Hewlett Packard Enterprise Intelligent Infrastructure Analyzer Software E-LTU

Hewlett Packard Enterprise Intelligent Infrastructure Analyzer Software E-LTU

TC400AAE
€ 244,00
Op voorraad
Opslagbehuizingen
Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ 7200 Zwart, Geel

Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ 7200 Zwart, Geel

QR482A
€ 11.073,00
Op voorraad
Opslagbehuizingen
Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ 7400 Zwart, Geel

Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ 7400 Zwart, Geel

QR483A
€ 19.928,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise QK724A SFP+ netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise QK724A SFP+ netwerk transceiver module

QK724A
€ 181,00
Op voorraad
RAID-controllers
Hewlett Packard Enterprise SAN Network Advisor Professional Plus Software LTU RAID controller

Hewlett Packard Enterprise SAN Network Advisor Professional Plus Software LTU RAID controller

TC353A
€ 17.691,00
Op voorraad
RAID-controllers
Hewlett Packard Enterprise Intelligent Infrastructure Analyzer Software LTU RAID controller

Hewlett Packard Enterprise Intelligent Infrastructure Analyzer Software LTU RAID controller

TC400A
€ 183,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y CTR SN6500B16GB FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y CTR SN6500B16GB FC SVC

U2NN4E
€ 11.558,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5y CTR SN6500B16GB FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y CTR SN6500B16GB FC SVC

U2NN5E
€ 14.477,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y PW CTR SN6500B 16GB FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW CTR SN6500B 16GB FC SVC

U2NN6PE
€ 3.132,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1Y

Hewlett Packard Enterprise 1Y

U3AJ1PE
€ 1.373,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y 24x7

Hewlett Packard Enterprise 1y 24x7

U3AJ2PE
€ 2.428,00
Op voorraad
Garantie- en support-uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise 1y

Hewlett Packard Enterprise 1y

U3AJ4PE
€ 3.455,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3Y NBD

Hewlett Packard Enterprise 3Y NBD

U3AG9E
€ 1.746,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U3AH0E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U3AH0E IT support service

U3AH0E
€ 9.989,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U3AH1E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U3AH1E IT support service

U3AH1E
€ 5.052,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U3AH2E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U3AH2E IT support service

U3AH2E
€ 3.871,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7

U3AH4E
€ 7.898,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U1MW1PE IT support service

Hewlett Packard Enterprise U1MW1PE IT support service

U1MW1PE
€ 3.163,00
Op voorraad
Garantie- en support-uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise 1y PW 6h 24x7 SN6500B16GB CTR PC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW 6h 24x7 SN6500B16GB CTR PC

U1MW2PE
€ 4.193,00
Op voorraad
Garantie- en support-uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise U1MW3PE

Hewlett Packard Enterprise U1MW3PE

U1MW3PE
€ 2.159,00
Op voorraad
Garantie- en support-uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise 3 Yr NBD SN6500B 16GB Proactive

Hewlett Packard Enterprise 3 Yr NBD SN6500B 16GB Proactive

U8G25E
€ 4.912,00
Op voorraad
Garantie- en support-uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise U8G31E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U8G31E garantie- en supportuitbreiding

U8G31E
€ 8.012,00
Op voorraad
Garantie- en support-uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise 3y 6h 24x7 SN6500B16GB CTR Proact

Hewlett Packard Enterprise 3y 6h 24x7 SN6500B16GB CTR Proact

U8G37E
€ 10.831,00
Op voorraad
Garantie- en support-uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise 4 Yr NBD SN6500B 16GB Proactive

Hewlett Packard Enterprise 4 Yr NBD SN6500B 16GB Proactive

U8G41E
€ 6.856,00
Op voorraad
Garantie- en support-uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise 4Y, 24 x 7, SN6500B16GB Proactive SVC

Hewlett Packard Enterprise 4Y, 24 x 7, SN6500B16GB Proactive SVC

U8G47E
€ 10.916,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U8G53E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U8G53E IT support service

U8G53E
€ 14.331,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd SN6500B16GB Proactive SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd SN6500B16GB Proactive SVC

U8G57E
€ 8.550,00
Op voorraad
Garantie- en support-uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise 5 Yr 4H 24x7 SN6500B 16GB Proactive

Hewlett Packard Enterprise 5 Yr 4H 24x7 SN6500B 16GB Proactive

U8G63E
€ 13.692,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U8G69E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U8G69E IT support service

U8G69E
€ 17.874,00
Op voorraad
Diskette-collectie
Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ 7450 Rack (2U) disk array

Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ 7450 Rack (2U) disk array

C8R37A
€ 61.865,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR SN6500B 16GB FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR SN6500B 16GB FC SVC

U2NN7E
€ 8.505,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise B-series 8Gb Extended LW 25km Fibre Channel SFP+ 8000Mbit/s SFP+ Single-mode netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise B-series 8Gb Extended LW 25km Fibre Channel SFP+ 8000Mbit/s SFP+ Single-mode netwerk transceiver module

AW538A
€ 2.690,00
Op voorraad
Diskette-collectie
Hewlett Packard Enterprise StoreServ 7450 Rack (2U) Zwart, Geel disk array

Hewlett Packard Enterprise StoreServ 7450 Rack (2U) Zwart, Geel disk array

C8R35A
€ 29.882,00
Op voorraad
Diskette-collectie
Hewlett Packard Enterprise StoreServ 7200 400000GB Rack (2U) Zwart disk array

Hewlett Packard Enterprise StoreServ 7200 400000GB Rack (2U) Zwart disk array

QR488A
€ 21.774,00
Op voorraad
Glasvezel kabels
Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ839A
€ 140,00
Op voorraad
Montagekits
Hewlett Packard Enterprise B-Series Switch Rack-Mount Kit

Hewlett Packard Enterprise B-Series Switch Rack-Mount Kit

A7511A
€ 546,00
Op voorraad
Network monitoring software
Hewlett Packard Enterprise Fabric Watch SAN Switch 2/32

Hewlett Packard Enterprise Fabric Watch SAN Switch 2/32

313454-B21
€ 5.460,00
Op voorraad
Softwarelicenties & -uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise T5528A software license/upgrade

Hewlett Packard Enterprise T5528A software license/upgrade

T5528A
€ 15.827,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise QK725A SFP+ netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise QK725A SFP+ netwerk transceiver module

QK725A
€ 1.569,00
Op voorraad
Opslagnetwerk-tools
Hewlett Packard Enterprise TC472AAE Storage netwerk software

Hewlett Packard Enterprise TC472AAE Storage netwerk software

TC472AAE
€ 863,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable netwerkkabel

QK736A
€ 232,00
Op voorraad
RAID-controllers
Hewlett Packard Enterprise Intelligent Infrastructure Analyzer Software v2 LTU

Hewlett Packard Enterprise Intelligent Infrastructure Analyzer Software v2 LTU

TC472A
€ 817,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise QK726A SFP+ 10000Mbit/s netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise QK726A SFP+ 10000Mbit/s netwerk transceiver module

QK726A
€ 802,00
Op voorraad
Softwarelicenties & -uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise SN6500B SAN Switch 24-port Upgrade LTU

Hewlett Packard Enterprise SN6500B SAN Switch 24-port Upgrade LTU

TC440A
€ 21.389,00
Op voorraad
Glasvezel kabels
Hewlett Packard Enterprise LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack 5m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack 5m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ836A
€ 93,00
Op voorraad
Glasvezel kabels
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m 2m LC LC Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m 2m LC LC Glasvezel kabel

QK733A
€ 84,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise 8Gb Short Wave B-Series SFP+ SFP+ 8000Mbit/s

Hewlett Packard Enterprise 8Gb Short Wave B-Series SFP+ SFP+ 8000Mbit/s

AJ716B
€ 88,00
Op voorraad
Glasvezel kabels
Hewlett Packard Enterprise AJ833A 0.5m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ833A 0.5m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ833A
€ 61,00
Op voorraad
Glasvezel kabels
Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ834A
€ 65,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw netwerkkabel

AJ835A
€ 70,00
Op voorraad
Glasvezel kabels
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m 1m LC LC Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m 1m LC LC Glasvezel kabel

QK732A
€ 79,00
Op voorraad
Glasvezel kabels
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m 5m LC LC Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m 5m LC LC Glasvezel kabel

QK734A
€ 81,00
Op voorraad
Glasvezel kabels
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m 15m LC LC Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m 15m LC LC Glasvezel kabel

QK735A
€ 113,00
Op voorraad
Data storage devices
Hewlett Packard Enterprise SN6500B SAN Switch 24-port Upgrade E-LTU

Hewlett Packard Enterprise SN6500B SAN Switch 24-port Upgrade E-LTU

TC440AAE
€ 23.295,00
Op voorraad
Opslagsoftware
Hewlett Packard Enterprise B-series Mid/High End SAN Switch ISL Trunking E-LTU

Hewlett Packard Enterprise B-series Mid/High End SAN Switch ISL Trunking E-LTU

J4V61AAE
€ 4.359,00
Op voorraad

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Hewlett Packard Enterprise StoreFabric SN6500B Managed 2U Roestvrijstaal.
  Bezig met laden...