Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Lenovo 49Y7884 40000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module (49Y7884)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 1.722,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

49Y7884

EAN: 2002247209008 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

IBM BNT - QSFP+ transceiver module - 40GBASE-SR4 - up to 150 m - for BNT RackSwitch G8264F, RackSwitch G8264R

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

Lenovo 49Y7884. Soort aansluiting: SFP+

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP+
Overdrachtssnelheid (max) 40000 Mbit/s
SFP transceiver type SR
Bekabelingstechnologie 40GBASE-SR4

data storage devices

Hot-plug ondersteuning Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Maximaal bereik 150 m
Soort kabel Multi-mode
Vezelkabel diameters ondersteund 50/125, 62.5/125

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 85 procent

Certificaten

Certificering MSA

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...