Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

LevelOne FVT-0203TXFC netwerk media converter 100 Mbit/s Multimode Zwart (FVT-0203TXFC)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 198,00
excl. BTW € 239,58 incl. BTW
Partnummer:

FVT-0203TXFC

EAN: 4015867125670 Beschikbaarheid: Nog 2 beschikbaar (bel voor reservering)
Omschrijving

FVT-0203TXFC

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Up-sell products

Productinformatie

LevelOne FVT-0203TXFC. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit/s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Draad modus structuur: Multimode, Vezelkabel diameters ondersteund: 50/125,62.5/125,100/140 µm. LED-indicatoren: FDX, Activiteit, Link, Power over Ethernet (PoE), Stroom, Kleur van het product: Zwart, Land van herkomst: Taiwan. Ingangsspanning: 100 - 240 V, AC invoer frequentie: 50 - 60 Hz, Typisch stroomverbruik: 24 W

10/100BASE-TX UTP to 100BASE-FX copper to fiber media converter
Multi-mode fiber transmission up to 2 km
High-quality SC connector
IEEE 802.3af PoE compliant to simplify deployment and installation
Link-loss-forwarding
Provides Link Fault Pass and Far End Fault
DIP Switch for customized configuration
Internal power supply

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Ontwerp

Intern Nee
LED-indicatoren FDX, Activiteit, Link, Power over Ethernet (PoE), Stroom
Land van herkomst Taiwan
Kleur van het product Zwart

Netwerk

Converter input interface 10Base-T,100Base-TX
Vezel-optische connector SC
Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3af,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x
Converter output interface 100Base-FX
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100 Mbit/s
Ethernet interface type Fast Ethernet
Duplex systeem Volledig, Half
Ondersteundende kabel types Fiber
Packet forwarding rate (10 Mbps) 14880 pps
Packet forwarding rate (100 Mbps) 148800 pps
Overdrachtssnelheid (max) 100 Mbit/s

Poorten & interfaces

Connectiviteitstechnologie Bedraad
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Fibre channel-poorten 1
Hoeveelheid Power over Ethernet (PoE) ports 1

Prestatie

Maximaal bereik 2000 m
Vezelkabel diameters ondersteund 50/125,62.5/125,100/140 µm
Draad modus structuur Multimode

Energie

Ingangsspanning 100 - 240 V
Typisch stroomverbruik 24 W
Power over Ethernet (PoE) Ja
AC invoer frequentie 50 - 60 Hz

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 50 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 90 procent

Certificaten

Certificering FCC, CE

Gewicht en omvang

Breedte 158 mm
Diepte 133 mm
Hoogte 40 mm
Gewicht pakket 1,03 kg
Breedte van de verpakking 210 mm
Diepte van de doos 87 mm
Hoogte van de verpakking 260 mm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Bezig met laden...