Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

MicroOptics MO-C-S31121-3IL20 netwerk transceiver module (MO-C-S31121-3IL20)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 50,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

MO-C-S31121-3IL20

EAN: 5711045423178 Beschikbaarheid: Nog slechts 7 beschikbaar!
Omschrijving

1000BASE-LX SMF 100% Cisco Compatible

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

MicroOptics MO-C-S31121-3IL20. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode

Micro-Optics products provide seamless connectivity for all your current and future network hardware needs.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC

data storage devices

Maximaal bereik 10000 m
Golflengte 1310 nm
Soort kabel Single-mode

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...