Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Moxa SFP-1FESLC-T 100Mbit/s 1310nm netwerk media converter (SFP-1FESLC-T)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 239,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

SFP-1FESLC-T

EAN: SFP-1FESLC-T Beschikbaarheid: Nog 2 beschikbaar (bel voor reservering)
Omschrijving

SFP-1FESLC-T, 100Mb/s, 40km

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Moxa SFP-1FESLC-T. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Veiligheid: UL, TÜV, Certificering: IEC. Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,6 x 8,2 mm, Interface: LC (1.25mm), Voldoet aan industriestandaarden: SFP-MSA, SONET/SDH

1-port fast Ethernet SFP modules
Highlights:
- Single + 3.3 V power Supply;
- Small From Factor Pluggable MSA Compliant;
- PECL Differential Inputs and Output;
- TTL Signal Detect Indicator;
- Compliant with SONET / SDH Standard;
- LC Duplex Connector;
- EEPROM with serial ID functionality;
- Class 1 Laser International Safety Standard IEC 825 Compliant.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max) 100 Mbit/s

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Bedraad

data storage devices

Golflengte 1310 nm
Maximaal bereik 40000 m
Gevoeligheid -34 dBmW

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf -40 - 85 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent

Certificaten

Veiligheid UL, TÜV
Certificering IEC

Overige specificaties

Full duplex Ja
Afmetingen (BxDxH) 13,4 x 56,6 x 8,2 mm
Voldoet aan industriestandaarden SFP-MSA, SONET/SDH
Bedrijfstemperatuur, bereik -40 - 185 °F
Formaat SFF
Interface LC (1.25mm)
Fiber type 9/125 µm
Power budget 29 dB

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...