Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Moxa SFP-1GSXLC 1000Mbit/s 850nm netwerk media converter (SFP-1GSXLC)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 132,00
excl. BTW
Partnummer:

SFP-1GSXLC

EAN: SFP-1GSXLC Beschikbaarheid: Nog 16 beschikbaar
Omschrijving

SFP-1GSXLC, 850nm, 1000Mb/s, 0 - 60°C, 0.5km

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Moxa SFP-1GSXLC. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 500 m, Golflengte: 850 nm, Gevoeligheid: -18 dBmW. Certificering: EN. Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,6 x 8,2 mm, Interface: LC (1.25mm), Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z

1G-port Gigabit Ethernet SFP modules
Highlights:
- Compliant with IEEE 802.3z;
- Differential LVPECL inputs and outputs;
- Single 3.3 V power supply;
- TTL signal detect indicator;
- Hot pluggable;
- Class 1 laser product, complies with EN60825-1.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Bedraad

data storage devices

Golflengte 850 nm
Maximaal bereik 500 m
Gevoeligheid -18 dBmW
Plug and play Ja

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 60 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent

Certificaten

Certificering EN

Overige specificaties

Zendvermogen -4
Bekabelingstechnologie 1000BASE-SX
Full duplex Ja
Afmetingen (BxDxH) 13,4 x 56,6 x 8,2 mm
Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3z
Bedrijfstemperatuur, bereik 32 - 140 °F
Formaat SFF
Interface LC (1.25mm)
Fiber type 50/125 µm
Power budget 8,5 dB

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...