Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Artikelen 1 tot 10 van 4001 in totaal

per pagina
Pagina:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Van hoog naar laag sorteren
  1. Cisco IE-2000-4T-L netwerk-switch Managed L2 Fast Ether...

    6x RJ45 Ports, mini-USB, RS-232, EtherNet/IP, PROFINET, LAN Lite
    MPN: IE-2000-4T-L

    Ruim op voorraad

    € 570,00
    excl. BTW
  2. Cisco IE-2000-4TS-G-L netwerk-switch Managed L2 Fast Et...

    4x RJ45 Ports, 2x 2GE, mini-USB, RS-232, EtherNet/IP, PROFINET, LAN Lite
    MPN: IE-2000-4TS-G-L

    Ruim op voorraad

    € 626,00
    excl. BTW
  3. Cisco IE-2000-4TS-L netwerk-switch Managed L2 Fast Ethe...

    4x RJ45 Ports, 2x 2FE, mini-USB, RS-232, EtherNet/IP, PROFINET, LAN Lite
    MPN: IE-2000-4TS-L

    Ruim op voorraad

    € 570,00
    excl. BTW
  4. Promo
    € 1.746,00
    korting!
    Cisco Catalyst WS-C3850-48F-S netwerk-switch Managed Zwart, Grijs Power over Ethernet (PoE) (WS-C3850-48F-S)

    Cisco Catalyst WS-C3850-48F-S netwerk-switch Managed Zw...

    Stackable 48 10/100/1000 Ethernet PoE+ ports, with 1100WAC power supply 1 RU, IP Base feat...
    MPN: WS-C3850-48F-S

    Ruim op voorraad

    Normaal: € 6.334,00

    Actieprijs € 4.588,00

    excl. BTW
  5. Cisco IE-3000-4TC-E netwerk-switch Managed L3 Fast Ethe...

    4 Ethernet 10/100, DC, Layer 3, 802.1q, QoS, IGMPv3, DHCP, 128 MB DRAM
    MPN: IE-3000-4TC-E

    Ruim op voorraad

    € 2.770,00
    excl. BTW
  6. Cisco SD-X45-2GB-E= netwerkapparatuurgeheugen 2048 MB 1...

    Catalyst 4500 2GB SD Memory Card for Sup7-E, 8-E
    MPN: SD-X45-2GB-E=

    Ruim op voorraad

    € 316,00
    excl. BTW
  7. Cisco DS-SFP-8G-SW-4= netwerk transceiver module Vezel-...

    8Gbps Fibre Channel-SW SFP transceiver module, LC connector, 4-pack
    MPN: DS-SFP-8G-SW-4=

    Ruim op voorraad

    € 621,00
    excl. BTW
  8. Cisco IE-2000-8TC-G-B netwerk-switch Managed L2 Fast Et...

    8x RJ45 Ports, 2x 2GE, mini-USB, RS-232, EtherNet/IP, PROFINET, LAN Base
    MPN: IE-2000-8TC-G-B

    Ruim op voorraad

    € 1.065,00
    excl. BTW
  9. Cisco IE-2000-4TS-G-B netwerk-switch Managed Fast Ether...

    4x RJ45 Ports, 2x 2GE, mini-USB, RS-232, EtherNet/IP, PROFINET, LAN Base
    MPN: IE-2000-4TS-G-B

    Ruim op voorraad

    € 810,00
    excl. BTW
  10. Promo
    € 465,00
    korting!
    Cisco Catalyst WS-C2960XR-24TS-I netwerk-switch Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Zwart (WS-C2960XR-24TS-I)

    Cisco Catalyst WS-C2960XR-24TS-I netwerk-switch Managed...

    Catalyst 2960-XR, 24 x 10/100/1000 Ethernet, 4 x SFP, APM86392 600MHz dual core, DRAM 512M...
    MPN: WS-C2960XR-24TS-I

    Ruim op voorraad

    Normaal: € 1.745,00

    Actieprijs € 1.280,00

    excl. BTW

Artikelen 1 tot 10 van 4001 in totaal

per pagina
Pagina:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Van hoog naar laag sorteren
  Bezig met laden...