Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Artikelen 49 tot 96 van 137 in totaal

per pagina
Pagina:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Van hoog naar laag sorteren
  1. Hewlett Packard Enterprise 40GBE QSFP28 SR4 100M netwer...

    Hewlett Packard Enterprise 40GBE QSFP28 SR4 100M, Vezel-optiek, 100000 Mbit/s, QSFP28, SFP...
    MPN: Q7F11A

    Ruim op voorraad

    € 1.521,00
    excl. BTW
  2. Hewlett Packard Enterprise StoreFabric CN1300R network ...

    Hewlett Packard Enterprise StoreFabric CN1300R, 10000,25000 Mbit/s, SFP+, PCI, HPE B-serie...
    MPN: Q0F09A

    Ruim op voorraad

    € 1.234,00
    excl. BTW
  3. Lenovo G8052 Managed L2/L3 Gigabit Ethernet (10/100/100...

    RackSwitch G8052, 48x Gigabit Ethernet (GbE) RJ-45, 4x SFP/SFP+, 10.5 kg
    MPN: 7159G52

    Ruim op voorraad

    € 4.624,00
    excl. BTW
  4. Lenovo G8272 Managed L2/L3 Geen 1U Zwart

    RackSwitch G8272 (Rear to Front), 48x SFP/SFP+ ports, 6x QSFP+ ports, 9.1 kg
    MPN: 7159CRW

    Ruim op voorraad

    € 5.489,00
    excl. BTW
  5. Lenovo ThinkSystem NE1072T Managed L2/L3 10G Ethernet (...

    ThinkSystem NE1072T RackSwitch, 1U, 48x 10 Gb Ethernet fixed ports (RJ-45), 6x QSFP+ ports...
    MPN: 7159C1X

    Ruim op voorraad

    € 9.947,00
    excl. BTW
  6. Lenovo NE2572 Managed L2/L3 Geen 1U Zwart

    ThinkSystem NE2572 RackSwitch, 48x SFP28/SFP+ ports, 6x QSFP28/QSFP+, 11.4 kg
    MPN: 7159E1X

    Ruim op voorraad

    € 12.757,00
    excl. BTW
  7. Ubiquiti Networks UF-MM-1G netwerk transceiver module V...

    Ubiquiti Networks UF-MM-1G, Vezel-optiek, 1250 Mbit/s, SFP, LC, 550 m, 850 nm
    MPN: UF-MM-1G

    Ruim op voorraad

    € 49,00
    excl. BTW
  8. Ubiquiti Networks UF-MM-1G-20 netwerk transceiver modul...

    Ubiquiti Networks UF-MM-1G-20, Vezel-optiek, 1250 Mbit/s, SFP, LC, 550 m, 850 nm
    MPN: UF-MM-1G-20

    Ruim op voorraad

    € 303,00
    excl. BTW
  9. Ubiquiti Networks UF-MM-10G-20 netwerk transceiver modu...

    Ubiquiti Networks UF-MM-10G-20, Vezel-optiek, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 300 m, 850 nm
    MPN: UF-MM-10G-20

    Ruim op voorraad

    € 473,00
    excl. BTW
  10. Ubiquiti Networks UF-SM-1G-S netwerk transceiver module...

    Vezel-optiek, 1250 Mbit/s, SFP, 3000 m
    MPN: UF-SM-1G-S

    Ruim op voorraad

    € 50,00
    excl. BTW
  11. Ubiquiti Networks UF-SM-1G-S-20 netwerk transceiver mod...

    Ubiquiti Networks UF-SM-1G-S-20, Vezel-optiek, 1250 Mbit/s, SFP, LC, 3000 m, 1550 nm
    MPN: UF-SM-1G-S-20

    Ruim op voorraad

    € 242,00
    excl. BTW
  12. Ubiquiti Networks UF-SM-10G netwerk transceiver module ...

    Ubiquiti Networks UF-SM-10G, Vezel-optiek, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 10000 m, 1310 nm
    MPN: UF-SM-10G

    Ruim op voorraad

    € 134,00
    excl. BTW
  13. Ubiquiti Networks UF-SM-10G-S netwerk transceiver modul...

    Ubiquiti Networks UF-SM-10G-S, Vezel-optiek, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 10000 m, 1330 nm
    MPN: UF-SM-10G-S

    Ruim op voorraad

    € 314,00
    excl. BTW
  14. Ubiquiti Networks UF-SM-10G-S-20 netwerk transceiver mo...

    Ubiquiti Networks UF-SM-10G-S-20, Vezel-optiek, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 10000 m, 1330 nm
    MPN: UF-SM-10G-S-20

    Ruim op voorraad

    € 1.289,00
    excl. BTW
  15. Ubiquiti Networks UniFi Direct Attach 1m netwerkkabel Z...

    Ubiquiti Networks UniFi Direct Attach 1m, 1 m
    MPN: UDC-1

    Ruim op voorraad

    € 38,00
    excl. BTW
  16. Ubiquiti Networks UniFi Direct Attach 2m netwerkkabel Z...

    Ubiquiti Networks UniFi Direct Attach 2m, 2 m
    MPN: UDC-2

    Ruim op voorraad

    € 48,00
    excl. BTW
  17. Ubiquiti Networks UniFi Direct Attach 3m netwerkkabel Z...

    Ubiquiti Networks UniFi Direct Attach 3m, 3 m
    MPN: UDC-3

    Ruim op voorraad

    € 60,00
    excl. BTW
  18. Ubiquiti Networks FC-SM-100 Glasvezel kabel 30,48 m LC ...

    Ubiquiti Networks FC-SM-100, 30,48 m, LC, LC
    MPN: FC-SM-100

    Ruim op voorraad

    € 97,00
    excl. BTW
  19. Ubiquiti Networks Single-Mode LC Fiber Cable Glasvezel ...

    Ubiquiti Networks Single-Mode LC Fiber Cable, 60,96 m, LC, LC
    MPN: FC-SM-200

    Ruim op voorraad

    € 140,00
    excl. BTW
  20. Ubiquiti Networks Single-Mode LC Fiber Cable Glasvezel ...

    Ubiquiti Networks Single-Mode LC Fiber Cable, 91,44 m, LC, LC
    MPN: FC-SM-300

    Ruim op voorraad

    € 160,00
    excl. BTW
  21. Ubiquiti Networks UF-RJ45-1G netwerk transceiver module...

    Koper, 1000 Mbit/s, SFP, 100 m, 1,2 W
    MPN: UF-RJ45-1G

    Ruim op voorraad

    € 44,00
    excl. BTW
  22. Ubiquiti Networks UF-RJ45-10G netwerk transceiver modul...

    Ubiquiti Networks UF-RJ45-10G, Koper, 10000 Mbit/s, RJ-45, SFP+, 30 m, 10GBASE
    MPN: UF-RJ45-10G

    Ruim op voorraad

    € 104,00
    excl. BTW
  23. Ubiquiti Networks EP-54V-150W switchcomponent Voeding

    Ubiquiti Networks EP-54V-150W, Voeding, Zwart, CE, FCC, IC, 150 W, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz
    MPN: EP-54V-150W

    Ruim op voorraad

    € 245,00
    excl. BTW
  24. Ubiquiti Networks UC-DAC-SFP+ netwerkkabel Wit 0,5 m

    0,5 m, Wit,
    MPN: UC-DAC-SFP+

    Ruim op voorraad

    € 32,00
    excl. BTW
  25. Ubiquiti Networks UC-DAC-SFP28 Glasvezel kabel 0,5 m Zw...

    Ubiquiti Networks UC-DAC-SFP28, 0,5 m, SFP28, SFP28
    MPN: UC-DAC-SFP28

    Ruim op voorraad

    € 61,00
    excl. BTW
  26. Promo
    € 1.554,00
    korting!
    HP Moonshot-45XGc Switch Module Kit network switch module (704654-B21)

    HP Moonshot-45XGc Switch Module Kit network switch modu...

    HP Moonshot-45XGc Switch Module Kit
    MPN: 704654-B21

    Ruim op voorraad

    Normaal: € 14.912,00

    Actieprijs € 13.358,00

    excl. BTW
  27. Ubiquiti Networks UF-SM-10G-20 netwerk transceiver modu...

    Ubiquiti Networks UF-SM-10G-20, Vezel-optiek, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 10000 m, 1310 nm
    MPN: UF-SM-10G-20

    Ruim op voorraad

    € 871,00
    excl. BTW
  28. Ubiquiti Networks UF?AE netwerk media converter 1000 Mb...

    Ubiquiti Networks UF?AE, 1000 Mbit/s, SFP, SFP+, Bedraad, Zwart, CE, FCC, IC, 1,5 W
    MPN: UF-AE

    Ruim op voorraad

    € 59,00
    excl. BTW
  29. Hewlett Packard Enterprise JH430A network switch module...

    Hewlett Packard Enterprise JH430A, 10 Gigabit Ethernet, 10000 Mbit/s, SFP, SFP+, FlexNetwo...
    MPN: JH430A

    Ruim op voorraad

    € 28.286,00
    excl. BTW
  30. DELL 407-BBOC network switch module 10 Gigabit Ethernet

    2x SFP+ 10GbE - N3000/S3100
    MPN: 407-BBOC

    Ruim op voorraad

    € 412,00
    excl. BTW
  31. Hewlett Packard Enterprise HPE SN2010M 18SFP28 4QSFP28 ...

    Hewlett Packard Enterprise HPE SN2010M 18SFP28 4QSFP28 C2P TAA Swch 1, Rack
    MPN: R0P78A

    Ruim op voorraad

    € 12.824,00
    excl. BTW
  32. HP Moonshot-16SFP+ Uplink Module Kit network switch mod...

    HP Moonshot-16SFP+ Uplink Module Kit
    MPN: 783263-B21

    Ruim op voorraad

    € 181,00
    excl. BTW
  33. HP Moonshot-4QSFP+ Uplink Module Kit network switch mod...

    HP Moonshot-4QSFP+ Uplink Module Kit
    MPN: 704652-B21

    Ruim op voorraad

    € 4.213,00
    excl. BTW
  34. D-Link DXS 3600 EM Stack network switch module

    D-Link DXS 3600 EM Stack, DXS 3600 32S, 190 mm, 228 mm, 75 mm, 571,4 g
    MPN: DXS-3600-EM-STACK

    Ruim op voorraad

    € 393,00
    excl. BTW
  35. Hewlett Packard Enterprise 10504 1.2Tbps Type D Fabric ...

    HP 10504 1.2Tbps Type D Fabric Module
    MPN: JC752A

    € 8.485,00
    excl. BTW
  36. Hewlett Packard Enterprise 403626-B21 network switch mo...

    HP 4GB Fibre Channel Pass-thru Module for c-Class BladeSystem
    MPN: 403626-B21

    € 4.374,00
    excl. BTW
  37. Hewlett Packard Enterprise 12-port Gig-T PoE+ / 12-port...

    Hewlett Packard Enterprise 12-port Gig-T PoE+ / 12-port SFP v2, 10,100,1000 Mbit/s, 1000BA...
    MPN: J9637A

    € 246,00
    excl. BTW
  38. Hewlett Packard Enterprise 5400R zl2 Management Module ...

    HP 5400R zl2 Management Module
    MPN: J9827A

    € 875,00
    excl. BTW
  39. Hewlett Packard Enterprise 24-port 10/100/1000BASE-T Po...

    Hewlett Packard Enterprise 24-port 10/100/1000BASE-T PoE+ MACsec v3 zl2 Module, Gigabit Et...
    MPN: J9986A

    € 1.324,00
    excl. BTW
  40. Hewlett Packard Enterprise J9987A network switch module...

    Hewlett Packard Enterprise J9987A, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, 10BASE-T, 100BASE...
    MPN: J9987A

    € 1.995,00
    excl. BTW
  41. Hewlett Packard Enterprise J9988A network switch module

    Hewlett Packard Enterprise J9988A
    MPN: J9988A

    € 2.875,00
    excl. BTW
  42. Hewlett Packard Enterprise J9990A network switch module...

    Hewlett Packard Enterprise J9990A, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, 10BASE-T, 100BASE...
    MPN: J9990A

    € 1.748,00
    excl. BTW
  43. Hewlett Packard Enterprise Aruba 20-port 10/100/1000BAS...

    Hewlett Packard Enterprise Aruba 20-port 10/100/1000BASE-T PoE+ / 4-port 1/2.5/5/10GBASE-T...
    MPN: J9991A

    € 3.750,00
    excl. BTW
  44. Hewlett Packard Enterprise 8-port 1G/10GbE SFP+ MACsec ...

    Hewlett Packard Enterprise 8-port 1G/10GbE SFP+ MACsec v3 zl2 Module, 10 Gigabit, 1000,100...
    MPN: J9993A

    € 3.005,00
    excl. BTW
  45. Hewlett Packard Enterprise MSR 1-port Fractional SIC Mo...

    HP MSR 1-port Fractional SIC Module
    MPN: JD538A

    € 771,00
    excl. BTW
  46. Hewlett Packard Enterprise MSR 1-port Enhanced Serial S...

    HP MSR 1-port Enhanced Serial SIC Module
    MPN: JD557A

    € 365,00
    excl. BTW
  47. Hewlett Packard Enterprise MSR 4-port Gig-T Switch SIC ...

    HP MSR 4-port Gig-T Switch SIC Module
    MPN: JG739A

    € 567,00
    excl. BTW
  48. Hewlett Packard Enterprise 5930 24-port SFP+ / 2-port Q...

    Hewlett Packard Enterprise 5930 24-port SFP+ / 2-port QSFP+ Module, QSFP+, SFP+, 24 x SFP+...
    MPN: JH180A

    € 4.416,00
    excl. BTW

Artikelen 49 tot 96 van 137 in totaal

per pagina
Pagina:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Van hoog naar laag sorteren
  Bezig met laden...