Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Origin Storage 100GB CWDM4 2KM SMF QSFP28 (10404-GT)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 506,00
excl. BTW € 612,26 incl. BTW
Partnummer:

10404-GT

EAN: 0840217818483 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

100GB CWDM4 2KM SMF QSFP28 MODULE EXTREME COMPATIBLE

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Bezig met laden...