Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Origin Storage 40GBASE-LR4 QSFP+ OPTIC 10KM (40G-QSFP-LR4-GT)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 558,00
excl. BTW € 675,18 incl. BTW
Partnummer:

40G-QSFP-LR4-GT

EAN: 0840217817356 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

40GBASE-LR4 QSFP+ OPTIC 10KM SMF BROCADE COMPATIBLE

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Bezig met laden...