Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Origin Storage 100GBE QSFP28 SR4 OPTIC (MTP) (E100G-QSFP28-SR4-GT)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 270,00
excl. BTW € 326,70 incl. BTW
Partnummer:

E100G-QSFP28-SR4-GT

EAN: 0840217819145 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

100GBE QSFP28 SR4 OPTIC (MTP) 100M OVER MMF RUCKUS COMPATIBLE

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Bezig met laden...