Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Origin Storage 1000BASE-SX SFP MMF OPTICAL (E1MG-SX-OM-GT)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 43,00
excl. BTW € 52,03 incl. BTW
Partnummer:

E1MG-SX-OM-GT

EAN: 0840217817110 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

1000BASE-SX SFP MMF OPTICAL MONITORING BROCADE COMPATIBLE

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Bezig met laden...