Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Promise Technology 8Gb FC SFP+ SFP+ 8500Mbit/s 850nm Multimode (F29000020000188)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 247,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

F29000020000188

EAN: 0704118066094 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

Fibre Channel 8.5 / 4.25 / 2.125 GB SFP Optical Transceiver on 850nm MMF

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Promise Technology 8Gb FC SFP+. Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Multimode. Certificering: MSA

PROMISE Technology, Inc. is a leading supplier of sophisticated RAID storage solutions catering to customers from the enterprise to SMB, as well as SOHO and digital home applications. PROMISE’s award-winning products help solve the business challenges for a new generation of data-intensive business imperatives through a combination of advanced engineering, technical development and industry-leading OEM relationships.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP+
Overdrachtssnelheid (max) 8500 Mbit/s
Vezel-optische connector LC

data storage devices

Hot-plug ondersteuning Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Golflengte 850 nm
Soort kabel Multimode

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 85 procent

Gewicht en omvang

Breedte 13,4 mm
Diepte 56,5 mm
Hoogte 8,5 mm

Certificaten

Certificering MSA

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...