Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Promise Technology LC/LC 15m 15m LC LC Glasvezel kabel (F29000020000044)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 117,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

F29000020000044

EAN: 0704118090792 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

LC-LC MultiMode Fibre Cable (duplex) 15M

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Promise Technology LC/LC 15m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort kabel: OFC. Lengte snoer: 15 m

PROMISE Technology, Inc. is a leading supplier of sophisticated RAID storage solutions catering to customers from the enterprise to SMB, as well as SOHO and digital home applications. PROMISE’s award-winning products help solve the business challenges for a new generation of data-intensive business imperatives through a combination of advanced engineering, technical development and industry-leading OEM relationships.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

data storage devices

Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 LC
Soort kabel OFC
Full duplex Ja
Draad modus structuur Multimode

Gewicht en omvang

Lengte snoer 15 m

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...