Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

StarTech.com 1m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC (50FIBLCSC1)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 22,00
excl. BTW
Partnummer:

50FIBLCSC1

EAN: 0065030803014 Beschikbaarheid: Ruim op voorraad
Omschrijving

StarTech.com 1m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Up-sell products

Productinformatie

StarTech.com 1m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 1 m, Gewicht: 18 g, Breedte verpakking: 7,5 mm

Zorg voor een snelle verbinding tussen netwerkapparaten op glasvezel

De 1m lange 50FIBLCSC1 Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel eindigt met één (mannelijke) LC-connector en één (mannelijke) SC-connector voor de verbinding tussen glasvezel-netwerkapparatuur op snelle netwerken over lange afstand.

50/125-micron kabels zorgen voor een optimale gegevensoverdracht en netwerkstabiliteit, en bieden een bijna drie keer zo hoge bandbreedte dan 62,5/125-micron kabels, zodat uw gegevens met hogere snelheden over langere afstanden worden overgedragen.

Elke duplex 50/125 multimode glasvezelkabel is afzonderlijk getest en gecertificeerd om te voldoen aan de geldende waarden voor optische doorgangsdemping voor een gegarandeerde compatibiliteit en 100% betrouwbaarheid.

The StarTech.com Advantage

- Voor een optimaal gebruik van beschikbare kabelgoten met minimale installatieproblemen
- Glasvezelkabel zorgt voor een beter signaal over een grotere afstand
- Glasvezelkabels zijn de ultieme oplossing voor snelle gegevensoverdracht
- Met levenslange garantie door StarTech.com

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...