Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

StarTech.com 1000 Mbit/s Gigabit Single-Mode Ethernet Glasvezel Converter SC 15km (MCMGBSC15EU)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 144,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

MCMGBSC15EU

EAN: 0065030836319 Beschikbaarheid: Nog 11 beschikbaar
Omschrijving

StarTech.com 1000 Mbit/s Gigabit Single-Mode Ethernet Glasvezel Converter SC 15km

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

StarTech.com 1000 Mbit/s Gigabit Single-Mode Ethernet Glasvezel Converter SC 15km. Vezel-optische connector: SC, Netwerkstandaard: IEEE 802.3z, SFP transceiver type: LH, LX. Soort kabel: Single-mode, Duplex systeem: Volledig, Half

Verleng een Gigabit Ethernet-verbinding met 15 km via single-mode SC glasvezel

De MCMGBSC15EU Ethernet Glasvezel Converter legt een eenvoudige, kosteneffectieve Gigabit Ethernet-glasvezelverbinding 1000Base-T Ethernet en 1000Base-LH optische signalen worden transparant omgezet, zodat een Ethernet-netwerkverbinding via single-mode glasvezelkabel kan worden uitgebreid.

Deze glasvezel-converter biedt een eenvoudige oplossing voor het aansluiten van Gigabit Ethernet-netwerken naar afgelegen locaties tot op een afstand van 15 km met behulp van single-mode SC-glasvezelkabel, levert betrouwbare netwerkprestaties en is goed schaalbaar.

The StarTech.com Advantage

- Compact, lichtgewicht ontwerp zorgt voor draagbaarheid en een eenvoudige montage
- Eenvoudig te installeren in allerlei locaties waar weinig of geen configuratie voor nodig is
- Gratis levenslange technische ondersteuning

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
Vezel-optische connector SC
Netwerkstandaard IEEE 802.3z
SFP transceiver type LH, LX
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1

data storage devices

Maximaal bereik 15000 m
Golflengte 1310 nm
Soort kabel Single-mode
Duplex systeem Volledig, Half

Energie

Ingangsspanning 230
Spanning 9 V
Output current 0,8 A

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -10 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 90 procent

Gewicht en omvang

Breedte 73 mm
Diepte 99 mm
Hoogte 27 mm
Gewicht 450 g
Breedte van de verpakking 16,5 cm
Diepte van de doos 20,6 cm
Hoogte van de verpakking 6,5 cm
Breedte van de verpakking 165 mm
Diepte van de verpakking 206 mm
Hoogte van de verpakking 65 mm

Certificaten

RoHS compliance Ja
RoHS compliance Ja

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Netwerkkaarten & adapters
StarTech.com 1000 Mbit/s Gigabit Ethernet Multi-Mode SC Glasvezel PCI Express Netwerkkaart 550m

StarTech.com 1000 Mbit/s Gigabit Ethernet Multi-Mode SC Glasvezel PCI Express Netwerkkaart 550m

PEX1000MMSC
€ 110,00
Op voorraad
Netwerk media converters
StarTech.com Gigabit 850nm Multi-Mode SFP Glasvezel Transceiver LC 550m netwerk media converter

StarTech.com Gigabit 850nm Multi-Mode SFP Glasvezel Transceiver LC 550m netwerk media converter

SFPSXMM
€ 82,00
Op voorraad

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...