Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

StarTech.com 1m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC (A50FBLCLC1)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 29,00
excl. BTW
Partnummer:

A50FBLCLC1

EAN: 0065030827065 Beschikbaarheid: Ruim op voorraad
Omschrijving

StarTech.com 1m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Up-sell products

Productinformatie

StarTech.com 1m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 1 m, Diameter van de kabel: 3 mm, Breedte verpakking: 12 mm

De A50FBLCLC1 1 m 850 nm met laser geoptimaliseerde multimode glasvezel (LOMMF) Aqua-kabel is gemaakt van 50/125 micron vezels voor high-speed datatransmissie met een hoge bandbreedte via 10 gigabit Ethernet- en Fibre Channel-netwerken - de perfecte oplossing voor de aanleg van glasvezelkabels tussen meerdere backbone switches, hubs en routers en higher-end netwerkapparatuur.

Deze LC-LC patchkabel is voorzien van een LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) brandvertragende mantel om rook, toxiciteit en corrosie tot een minimum te beperken bij blootstelling aan sterke warmtebronnen, in het geval van brand – een ideale oplossing voor industriële omgevingen, centrale kantoren en scholen alsmede in woningen waarbij moet worden voldaan aan bouwverordeningen.

Elke duplex 50/125 (OM3) multimode glasvezelpatchkabel is individueel getest en valt altijd binnen de acceptabele optische insteekverliesgrenzen voor gegarandeerde compatibiliteit en 100% betrouwbaarheid. Verder wordt de kabel gedekt door onze levenslange garantie.

StarTech.com Voordeel
- Geschikt voor installatie met beperkende bouwverordeningen, met LSZH-classificatie
- Gegarandeerde betrouwbaarheid

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Technische details

Halogeen vrij Ja

data storage devices

Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 LC
Soort kabel OM3
Full duplex Ja
Kern diameter 50 µm
Bekleding diameter 125 µm
Materiaal omhulsel Halogeenvrij
Draad modus structuur Multimode
Overdrachtssnelheid 10 Gbit/s
Golflengte 850 nm
Soort stekkers Mannelijk/ Mannelijk
Kleur van het product Turkoois
RoHS compliance Ja
Type glasvezel OM3

Gewicht en omvang

Lengte snoer 1 m
Diameter van de kabel 3 mm
Breedte van de verpakking 12 mm
Diepte van de verpakking 203 mm
Hoogte van de verpakking 220 mm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...