Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

StarTech.com 3m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel ST-SC (FIBSTSC3)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 25,00
excl. BTW
Partnummer:

FIBSTSC3

EAN: 0065030790352 Beschikbaarheid: Nog 11 beschikbaar
Omschrijving

StarTech.com 3m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel ST-SC

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

StarTech.com 3m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel ST-SC. Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 3 m, Breedte verpakking: 15 mm, Diepte verpakking: 199 mm. Aansluiting(en): ST-SC

Zorg voor een snelle verbinding tussen netwerkapparaten op glasvezel

De 3m lange FIBSTSC3 Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel eindigt met één (mannelijke) ST-connector en één (mannelijke) SC-connector voor de verbinding tussen glasvezel-netwerkapparatuur op snelle netwerken over lange afstand.

Voor optimale prestaties is elke duplex multimode glasvezelkabel afzonderlijk getest en gecertificeerd om te voldoen aan de geldende waarden voor optische doorgangsdemping voor een gegarandeerde compatibiliteit en 100% betrouwbaarheid.

Onze ST-SC-glasvezelkabel is gemaakt voor langdurige betrouwbaarheid en topprestaties, en wordt geleverd met levenslange garantie.

The StarTech.com Advantage

- Voor een optimaal gebruik van beschikbare kabelgoten met minimale installatieproblemen
- Glasvezelkabel zorgt voor een beter signaal over een grotere afstand
- Glasvezelkabels zijn de ultieme oplossing voor snelle gegevensoverdracht
- Met levenslange garantie door StarTech.com

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

data storage devices

Kleur van het product Oranje

Gewicht en omvang

Lengte snoer 3 m
Breedte van de verpakking 1,5 cm
Diepte van de doos 19,9 cm
Hoogte van de verpakking 21,1 cm
Breedte van de verpakking 15 mm
Diepte van de verpakking 199 mm
Hoogte van de verpakking 211 mm

Overige specificaties

Aansluiting(en) ST-SC
Kern-/omhulsel-diameter 62,5/125 µm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...