Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

StarTech.com Cisco-compatibele 100 Mbps glasvezel SFP-zendontvangermodule SM LC met DDM 20 km (mini-GBIC) (SFPF1320C)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 81,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

SFPF1320C

EAN: 0065030846653 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

StarTech.com Cisco-compatibele 100 Mbps glasvezel SFP-zendontvangermodule SM LC met DDM 20 km (mini-GBIC)

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Up-sell products

Productinformatie

StarTech.com Cisco-compatibele 100 Mbps glasvezel SFP-zendontvangermodule SM LC met DDM 20 km (mini-GBIC). Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC, Netwerkstandaard: IEEE 802.3u. Soort kabel: Single-mode, Duplex systeem: Volledig, Half

Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP-modules op 100Mbit-glasvezelapparatuur

De SFPF1320C Cisco-compatibele snel Ethernet glasvezel SFP-zendontvangermodule SM LC 20 km is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een kosteneffectieve manier om een single mode LC-poort aan uw 100 Mbps glasvezelnetwerkapparatuur of glasvezel-mediaconverter toe te voegen, die te vervangen of te upgraden.

Dankzij gegevenssnelheden van maximaal 155 Mbps en ondersteuning voor Digital Diagnostics Monitoring (DDM) kan deze LC SFP-module via een MSA- of Cisco-compatibele SFP-poort op alle glasvezelnetwerkapparatuur worden geïnstalleerd. Deze glasvezelzendontvanger biedt gemak en schaalbaarheid en is volledig plugbaar, waardoor u de module kunt installeren zonder het netwerkverkeer te onderbreken of het apparaat opnieuw op te starten.

Deze 1310 nm single mode SFP-module is compatibel met de Cisco GLC-FE-100LX-zendontvanger.

Gedekt door een StarTech.com driejarige garantie en gratis levenslange technische assistentie.

The StarTech.com Advantage

- Deze hot-pluggable transceiver voldoet volledig aan de MSA-normen en kan worden aangesloten op elk netwerkapparaat met een MSA- of Cisco-compatibele mini GBIC-poort
- Deze module is uitgerust met een standaard single-mode LC-interface, die uw netwerkverbinding kan uitbreiden tot op 20 km afstand

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Overdrachtssnelheid (max) 100 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3u
SFP transceiver type FX

data storage devices

Maximaal bereik 20000 m
Golflengte 1310 nm
Soort kabel Single-mode
Duplex systeem Volledig, Half

Gewicht en omvang

Breedte 9 mm
Diepte 65 mm
Hoogte 14 mm
Gewicht 25 g
Breedte van de verpakking 45 mm
Diepte van de verpakking 100 mm
Hoogte van de verpakking 20 mm

Certificaten

RoHS compliance Ja

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Netwerk media converters
StarTech.com Gigabit 850nm Multi-Mode SFP Glasvezel Transceiver LC 550m netwerk media converter

StarTech.com Gigabit 850nm Multi-Mode SFP Glasvezel Transceiver LC 550m netwerk media converter

SFPSXMM
€ 82,00
Op voorraad

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...