Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

StarTech.com Gigabit Ethernet koper naar glasvezel media converter SM LC 10 km (ET91000SM10)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 285,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

ET91000SM10

EAN: 0065030864930 Beschikbaarheid: Nog 18 beschikbaar
Omschrijving

StarTech.com Gigabit Ethernet koper naar glasvezel media converter SM LC 10 km Ethernet Media Converter GbE Converter

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

StarTech.com Gigabit Ethernet koper naar glasvezel media converter SM LC 10 km. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit/s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX. Verbindingstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. LED-indicatoren: Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Kunststof, Staal. Ingangsspanning: 100-240, Stroom: 0.48, Spanning: 12 V

Deze gigabit Ethernet naar glasvezel mediaconverter is een voordelige manier om uw netwerk uit te breiden of de afstand tussen twee apparaten tot 10 km te vergroten.

Glasvezel netwerkverbindingen bieden een grotere afstand en meer veiligheid, met minder elektromagnetische interferentie (EMI) dan typische RJ45 op koper gebaseerde netwerken, waardoor ze perfect zijn voor IT-professionals en veilige installaties bij de overheid, bedrijven of opleidingsinstituten.

Flexibele integratie in gemengde omgevingen
Deze veelzijdige koper-naar-glasvezelconverter kan standalone worden gebruikt of worden geïnstalleerd in het StarTech.com rack monteerbare chassis (ETCHS2U - apart verkrijgbaar), waardoor u meer integratieopties in uw bestaande netwerk hebt. De kaartmodule kan ook worden teruggeplaatst in de ET91000SM10-behuizing én is compatibel met behuizingen van andere StarTech.com mediaconverters uit de ET91000-serie (apart verkrijgbaar).

De converter is voorzien van een vooraf geïnstalleerde gigabit SFP-transceiver met LC-connectors. Mocht uw netwerkinfrastructuur in de toekomst worden veranderd, dan kunt u de module eenvoudig verwijderen en vervangen en de mediaconverter aan uw nieuwe netwerkeisen aanpassen.

Met flexibele integratie en connectiviteit op een afstand tot 10 km kunt u zorgen voor netwerktoegang voor afgelegen plaatsen in andere gebouwen of op plaatsen waar Wi-Fi® onbetrouwbaar of niet-beschikbaar is.

Robuust en betrouwbaar
Deze heavy-duty glasvezel mediaconverter is ontworpen voor maximale betrouwbaarheid. De converter heeft een metalen (stalen) behuizing en kan daardoor de uitdagingen van ruwe omgevingen zoals fabrieken of magazijnen weerstaan.

Bovendien kunt u met deze duurzamere glasvezel mediaconverter de belasting van uw bestaande, op koper gebaseerde netwerkapparatuur verminderen en mogelijk de levensduur van deze apparaten verlengen, waardoor u in de toekomst kosten kunt besparen.

Diagnosticeer en verhelp problemen eenvoudig
Deze hoogwaardige mediaconverter ondersteunt diverse netwerkinstallatie- en diagnoseprotocollen (bijvoorbeeld Link Fault Passthrough, Auto Laser Shutdown (ALS) en Auto MDIX), zodat u uw netwerk eenvoudig kunt installeren en problemen kunt oplossen.

Bereid uw netwerk voor op de toekomst
Als uw bestaande netwerk bestaat uit RJ45 op koper gebaseerde apparaten en kabels, bent u wellicht niet voorbereid op een toekomstige netwerkuitbreiding. Omdat de nieuwste, op glasvezel gebaseerde netwerk switches steeds vaker zijn uitgerust met SFP poorten in plaats van RJ45 poorten, hebt u een converter nodig om de kloof tussen uw koperen en glasvezelnetwerken te overbruggen.

De ET91000SM10 wordt gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Ontwerp

Intern Nee
Materiaal behuizing Kunststof, Staal
Kleur van het product Zwart
LED-indicatoren Link, Stroom

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max) 2000 Mbit/s
Converter input interface 1000Base-T
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
Converter output interface 1000Base-LX
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000 Mbit/s
Ethernet interface type Gigabit Ethernet
Duplex systeem Volledig, Half
Auto MDI/MDI-X Ja
Jumbo Frames ondersteuning Ja
Datastroombeheer Nee
Jumbo frames 9600

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Bedraad
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Fibre channel-poorten 1

data storage devices

Golflengte 1310 nm
Maximaal bereik 10000 m
Draad modus structuur Single-mode
Mean time between failures (MTBF) 65000 uur
Golflengtemultiplexing (WDM) Nee

Energie

Ingangsspanning 100-240
Stroom 0.48
Spanning 12 V
Output current 1,6 A
Power over Ethernet (PoE) Nee
Vermogensverbruik (max) 19,2 W
Plugtype Type M

Inhoud van de verpakking

Gebruikershandleiding Ja
Inclusief AC-adapter Ja

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 50 °C
Temperatuur bij opslag -10 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent

Certificaten

RoHS compliance Ja
Certificering CE, FCC

Gewicht en omvang

Breedte 8,8 cm
Diepte 16,3 cm
Hoogte 2,3 cm
Gewicht 410 g
Gewicht pakket 772 g
Breedte van de verpakking 13,5 cm
Diepte van de verpakking 20,5 cm
Hoogte van de verpakking 9 cm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...