Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module HP J4859C Compatibel SM/MM LC met DDM 10km / 550m 10 stuks (J4859C10PKST)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 595,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

J4859C10PKST

EAN: 0065030865302 Beschikbaarheid: Nog 3 beschikbaar (bel voor reservering)
Omschrijving

StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module HP J4859C Compatibel SM/MM LC met DDM 10km / 550m 1000Base-LX 10 stuks

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module HP J4859C Compatibel SM/MM LC met DDM 10km / 550m 10 stuks. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit/s, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Aluminium, Maximaal bereik: 10000 m. Breedte: 14 mm, Diepte: 57 mm, Hoogte: 13 mm. Certificering: CE, FCC, UL. Aantal inbegrepen producten: 10 stuk(s)

Ideaal voor grootschalige toepassingen of installaties op meerdere apparaten, is dit bulkpakket van HP®-compatibele gigabit glasvezel SFP's ontwikkeld door StarTech.com voor betrouwbaarheid en maximale kostenbesparingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunnen deze hoogwaardige transceivermodules worden geïnstalleerd in HP-netwerkapparaten die de J4859C transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur.

Deze 1000Base-LX SFP's bieden gigabit connectiviteit via single-mode of multimode glasvezelkabels. De SFP-transceivers bieden een betrouwbare en voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van de gigabit glasvezelpoorten van uw netwerkapparatuur, en ze worden ondersteund door een levenslange garantie.

Gebouwd voor betrouwbare netwerkprestaties
De SFP-transceivers in deze set van 10 worden vervaardigd door StarTech.com om OEM-specificaties te vervullen of te overtreffen en voldoen aan de MSA (Multi-Source Agreement) normen in de bedrijfstak. StarTech.com streeft de hoogste kwaliteitsnormen na en biedt een uitgebreid scala aan netwerkproducten inclusief koperen en glasvezelnetwerkkaarten, glasvezel mediaconverters, Ethernet switches en draadloze producten.

Volledig compatibel met HP en andere grote merken
Deze gigabit SM/MM SFP's worden vervaardigd volgens de hoogste kwaliteitsnormen en zijn 100% HP-compatibel, gelijkwaardig aan de HP J4859C mini-GBIC. StarTech.com SFP-transceivers zijn geconfigureerd en volledig getest om te garanderen dat ze naadloos werken met HP of andere belangrijke merken netwerkapparatuur.

U kunt ervan verzekerd zijn dat het gebruik van SFP-producten van StarTech.com geen nadelige gevolgen heeft voor de garantiebescherming van uw netwerkapparatuur.

Comfortabel en schaalbaar
Deze gigabit glasvezeltransceivers bieden zowel gemak als schaalbaarheid en zijn volledig hot-pluggable, waardoor u ze kunt installeren zonder het netwerkverkeer te onderbreken of uw apparatuur opnieuw op te starten. Ze vormen een veelzijdige en voordelige oplossing, die compatibel is met een breed scala aan gigabit glasvezel netwerkapparaten.

Ideaal voor gebruik in HP-switches, -routers en andere netwerkapparatuur, bieden de SFP's betrouwbare prestaties, waardoor u uw netwerk voordelig naar externe segmenten kunt uitbreiden. De SFP's ondersteunen Digital Diagnostics Monitoring (DDM) en zowel single-mode (met een maximumafstand van 10 km) en multimode (met een maximumafstand van 550 m). De maximale dataoverdrachtsnelheid is 1,25 Gbps.

U kunt vertrouwen op J4859C10PKST voor betrouwbare prestaties, gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Overdrachtssnelheid (max) 1250 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3z
SFP transceiver type LX

Technische details

Full duplex Ja

data storage devices

Hot-plug ondersteuning Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Maximaal bereik 10000 m
Golflengte 1310 nm
Soort kabel Multi-mode
Duplex systeem Volledig
Kleur van het product Zilver
Materiaal behuizing Aluminium
Digital Diagnostics Monitoring (DDM) Ja

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 30 - 75 procent

Gewicht en omvang

Breedte 14 mm
Diepte 57 mm
Hoogte 13 mm
Gewicht pakket 231 g
Breedte van de verpakking 12,6 cm
Diepte van de verpakking 18,2 cm
Hoogte van de verpakking 3,4 cm

Certificaten

Certificering CE, FCC, UL
RoHS compliance Ja

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 10 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...