Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

TP-LINK 14-Slot Rackmount Media Converter Chassis 2U netwerkchassis (TL-MC1400)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 210,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

TL-MC1400

EAN: 6935364030384 Beschikbaarheid: Nog 1 beschikbaar (bel voor reservering)
Omschrijving

TL-MC1400, 14-Slot Rackmount Media Converter Chassis

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

TP-LINK 14-Slot Rackmount Media Converter Chassis. Gewicht: 8 kg. Stroomvoorziening: 100-240V, AC-adapter, uitgangsspanning: 9,5 V

The TL-MC1400 14-Slot Rack-mount Chassis is specially designed to accommodate 14 TP-LINKs Media Converters for central power supply, saving space and power cables. Continuous operation is of great importance to fiber communication, so the chassis is equipped with optional redundant power supply and Hot-Swapping function which allows installing/removing the converter/power supply without powering off the chassis. Moreover, to stabilize the performance and extend the lifetime, two cooling fans are installed internally. Together with MC series Gigabit / Fast Ethernet media converters, TL-MC1400 is the ideal solution for your media conversion network.

Features
- 14 bays to house up to 14 media converters;
- Standard 19-inch rack-mountable with, 2U height;
- - Optional redundant power supply to ensure non-stop reliable operation;
- Provides hot-swapping of media converters and redundant power supplies;
- - Two cooling fans (internal) mounted at the rear panel for system cooling;
- Media converter power isolation for electrical isolation from each bay;
- Offers over-voltage and over-current protections.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Eisen aan de omgeving

Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 90 procent
Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C

Energie

Stroomvoorziening 100-240V
Spanning 9,5V
AC-adapter, uitgangsspanning 9,5 V

Gewicht en omvang

Gewicht 8 kg

Technische details

Aantal poorten 14
Afmetingen (BxDxH) 482 x 358 x 86 mm
Maat 48,3 cm (19")
Type behuizing 2U
Rackcapaciteit 2U

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Netwerk media converters
TP-LINK 10/100Mbps Multi-mode Media Converter 1310nm netwerk media converter

TP-LINK 10/100Mbps Multi-mode Media Converter 1310nm netwerk media converter

MC100CM
€ 46,00
Op voorraad
Netwerk media converters
TP-LINK 10/100Mbps Single-mode Media Converter 1310nm netwerk media converter

TP-LINK 10/100Mbps Single-mode Media Converter 1310nm netwerk media converter

MC110CS
€ 47,00
Op voorraad

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...