Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Allied Telesis AT-SPSX-90 netwerk transceiver module 1000 Mbit/s SFP Vezel-optiek 850 nm (AT-SPSX-90)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 121,00
excl. BTW € 146,41 incl. BTW
Partnummer:

AT-SPSX-90

EAN: 0767035173276 Beschikbaarheid: Ruim op voorraad
Omschrijving

1000SX SFP, LC, MMF, 850 nm, TAA

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Allied Telesis AT-SPSX-90. Maximum data transfer rate: 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s). RX sensitiviteit: -19 dB

Gigabit Small Form-Factor Pluggable Modules
The Allied Telesis SP Series delivers flexible, full-duplex Ethernet connectivity. These hot-swappable fiber and copper interfaces simply plug into the SFP slot on all SFP-compatible devices. Configuration can be optimized to meet a wide variety of distance and service requirements.

Compatibility
Allied Telesis SP Series Gigabit Small Form-Factor Pluggables (SFPs) are supported on all Allied Telesis devices with SFP uplink connections.

SP Series SFPs are Multi-Sourcing Agreement (MSA)-compliant, and fully adhere to industry standard networking regulations. This allows the SP Series to be used with other MSA-compliant platforms that support SFP uplink connections.

For Cisco compatibility please refer to the “SFP Compatibility Flyer”.

Options
SP Series SFPs offer short-haul,
long-haul and Bi-Directional (BiDi) solutions. This flexibility allows network managers to easily extend network distance and bandwidth.

Using an SFP BiDi transceiver can upgrade transmission capacity on a typical network—without installing new fibers—by utilizing a single fiber for both the send and receive signals.

Multiple temperature ranges
Different network environments call for a variety of temperature ranges. The SP Series is available in standard (0-70°C), industrial (-40 to 85°C), and extended (-40 to 105°C) temperature variants.

- Fiber and copper solutions
- Compact size
- Flexible architecture
- Plug and Play for ease of use
- Self-locking mechanism
- MSA-compliant

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Vezel-optische connector LC
Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s

data storage devices

Plug and play Ja
Hot-swap Ja
Maximaal bereik 550 m
Golflengte 850 nm
Soort kabel Vezel-optiek
Tx vermogen (max) -3 dBmW
Tx vermogen (min) -8 dBmW
Link budget 11 dB
Materiaal behuizing Metaal
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja
Kleur van het product Zilver

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf -40 - 105 °C

Kenmerken

RX sensitiviteit -19 dB

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Allied Telesis AT-SPSX-90 netwerk transceiver module 1000 Mbit/s SFP Vezel-optiek 850 nm.
  Bezig met laden...