Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Artikelen 1 tot 48 van 8891 in totaal

per pagina
Pagina:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Van hoog naar laag sorteren
  1. Cisco C4K-SLOT-CVR-E= switchcomponent

    Cisco C4K-SLOT-CVR-E=, Roestvrijstaal, Catalyst 4500 E, 48,3 cm (19")
    MPN: C4K-SLOT-CVR-E=

    Ruim op voorraad

    € 54,00
    excl. BTW
  2. Cisco WS-C4900-SW-LIC= softwarelicentie & -uitbreid...

    Catalyst 4948 IP Base upgrade license for LAN Base image, Spare
    MPN: WS-C4900-SW-LIC=

    Ruim op voorraad

    € 3.298,00
    excl. BTW
  3. Cisco FLASR1-FPI-RTU= softwarelicentie & -uitbreidi...

    Cisco FLASR1-FPI-RTU=, Cisco IOS XE 3.4S, ASR1000, Cisco ASR1002, ASR1004, ASR1006, ASR1K4...
    MPN: FLASR1-FPI-RTU=

    Ruim op voorraad

    € 6.072,00
    excl. BTW
  4. Cisco SFP-CU-RJ45= netwerk transceiver module Koper 100...

    SFP Copper transceiver module, RJ-45 connector
    MPN: SFP-CU-RJ45=

    Ruim op voorraad

    € 368,00
    excl. BTW
  5. Cisco HWIC-1B-U switchcomponent

    HWIC-1B-U, 1-port RJ-49C, 204g
    MPN: HWIC-1B-U=

    Ruim op voorraad

    € 582,00
    excl. BTW
  6. Cisco IE-2000-4TS-B netwerk-switch Managed L2 Fast Ethe...

    4x RJ45 Ports, 2x SFP, mini-USB, RS-232, EtherNet/IP, PROFINET, LAN Base
    MPN: IE-2000-4TS-B

    Ruim op voorraad

    € 760,00
    excl. BTW
  7. Cisco GLC-3750V2-FX12= netwerk transceiver module Vezel...

    2-Port Fast/Gigabit Ethernet module for 3750V2-24FS switch, Bundle of 12 Units
    MPN: GLC-3750V2-FX12=

    Ruim op voorraad

    € 916,00
    excl. BTW
  8. Cisco C3K-PWR-1150WAC= power supply unit 1150 W

    Power Supply Unit 1150W AC for Catalyst 3750-E/3560-E
    MPN: C3K-PWR-1150WAC=

    Ruim op voorraad

    € 2.614,00
    excl. BTW
  9. Cisco WS-CAC-4000W-INT= switchcomponent Voeding

    Cisco WS-CAC-4000W-INT=, Voeding, Zwart, Catalyst 6500, 4000 W, 110 - 220 V, 50 - 60 Hz
    MPN: WS-CAC-4000W-INT=

    Ruim op voorraad

    € 3.881,00
    excl. BTW
  10. Cisco PWR-C45-6000ACV= switchcomponent Voeding

    Cisco PWR-C45-6000ACV=, Voeding, Zwart, 341356 uur, 2720 BTU/h, FCC Part 15 (CFR 47) Class...
    MPN: PWR-C45-6000ACV=

    Ruim op voorraad

    € 3.460,00
    excl. BTW
  11. Cisco PWR-C45-1400DC= switchcomponent Voeding

    Cisco PWR-C45-1400DC=, Voeding, Zwart, Grijs, 316454 uur, 2905 BTU/h, FCC Part 15 (CFR 47)...
    MPN: PWR-C45-1400DC=

    Ruim op voorraad

    € 1.514,00
    excl. BTW
  12. Cisco PWR-C49M-1000AC= switchcomponent Voeding

    Cisco PWR-C49M-1000AC=, Voeding, Grijs, 818,88 BTU/h, Cisco Catalyst 4900M, 1000 W, 14.12 ...
    MPN: PWR-C49M-1000AC=

    Ruim op voorraad

    € 562,00
    excl. BTW
  13. Promo
    € 466,00
    korting!
    Cisco PWR-C45-2800ACV= switchcomponent Voeding (PWR-C45-2800ACV=)

    Cisco PWR-C45-2800ACV= switchcomponent Voeding

    Cisco PWR-C45-2800ACV=, Voeding, Zwart, Grijs, 155822 uur, 2387 BTU/h, FCC Part 15 (CFR 47...
    MPN: PWR-C45-2800ACV=

    Ruim op voorraad

    Normaal: € 1.729,00

    Actieprijs € 1.263,00

    excl. BTW
  14. Cisco Catalyst 4500 power supply unit 1300 W Zwart

    Cisco Catalyst 4500, 1300 W, 100 - 240 V, 7 - 16 A, 20 ms, Overstroom, Te hoog vermogen, O...
    MPN: PWR-C45-1300ACV=

    Ruim op voorraad

    € 2.204,00
    excl. BTW
  15. Cisco Catalyst 4500 power supply unit 1400 W Zwart

    Cisco Catalyst 4500, 1400 W, 16/7 A, Overstroom, Te hoog vermogen, Overspanning, 570530 uu...
    MPN: PWR-C45-1400AC=

    Ruim op voorraad

    € 2.888,00
    excl. BTW
  16. Cisco PWR-2700-AC= power supply unit 2700 W Zwart, Blau...

    2700 AC Power Supply, Spare
    MPN: PWR-2700-AC=

    Ruim op voorraad

    € 3.646,00
    excl. BTW
  17. Cisco Catalyst 4500 power supply unit 1000 W Zwart

    Cisco Catalyst 4500, 1000 W, 100 - 240 V, 5 - 12 A, Overstroom, Te hoog vermogen, Overspan...
    MPN: PWR-C45-1000AC=

    Ruim op voorraad

    € 2.204,00
    excl. BTW
  18. Cisco PWR-C45-4200ACV= switchcomponent Voeding

    Cisco PWR-C45-4200ACV=, Voeding, Zwart, Grijs, 341356 uur, 3583 BTU/h, FCC Part 15 (CFR 47...
    MPN: PWR-C45-4200ACV=

    Ruim op voorraad

    € 2.595,00
    excl. BTW
  19. Cisco PWR-30W-AC= power supply unit Zilver

    100-240 VAC, 48 VDC, 380 mA
    MPN: PWR-30W-AC=

    Ruim op voorraad

    € 375,00
    excl. BTW
  20. Cisco PWR-C1-715WAC= switchcomponent Voeding

    715W Maximum Output Power Supply, 100 - 240VAC, 50/60Hz, Black
    MPN: PWR-C1-715WAC=

    Ruim op voorraad

    € 777,00
    excl. BTW
  21. Cisco PWR-C2-250WAC= switchcomponent Voeding

    Spare FRU power supply and fan, 250W AC power
    MPN: PWR-C2-250WAC=

    Ruim op voorraad

    € 398,00
    excl. BTW
  22. Cisco PWR-C49-300DC= switchcomponent Voeding

    Cisco PWR-C49-300DC=, Voeding, Zwart, Grijs, Overstroom, Te hoog vermogen, Overspanning, K...
    MPN: PWR-C49-300DC=

    Ruim op voorraad

    € 664,00
    excl. BTW
  23. Cisco PWR-C1-1100WAC= switchcomponent Voeding

    440W DC Config 1 Power Supply
    MPN: PWR-C1-1100WAC=

    Ruim op voorraad

    € 1.178,00
    excl. BTW
  24. Cisco PWR-4000-DC= power supply unit 4000 W Zwart

    Cisco PWR-4000-DC=, 4000 W, Cisco 7609, Zwart, 1 ventilator(en), 0 - 40 °C, -20 - 65 °C
    MPN: PWR-4000-DC=

    Ruim op voorraad

    € 9.712,00
    excl. BTW
  25. Cisco PWR-C2-1025WAC= switchcomponent Voeding

    Spare FRU power supply and fan, provides 1025W AC power
    MPN: PWR-C2-1025WAC=

    Ruim op voorraad

    € 510,00
    excl. BTW
  26. Cisco ASA 5515-X Botnet Traffic Filter License - 1 Year

    ASA 5515-X Botnet Traffic Filter License f/ 1 Year (Paper Spare)
    MPN: ASA5515-BOT-1YR=

    Ruim op voorraad

    € 1.215,00
    excl. BTW
  27. Cisco SFP-10G-LR-X= netwerk transceiver module Vezel-op...

    10GBASE-LR SFP+ transceiver module for SMF, 1310-nm wavelength, LC duplex connector, exten...
    MPN: SFP-10G-LR-X=

    Ruim op voorraad

    € 2.582,00
    excl. BTW
  28. Cisco MS420 400W AC F2B switchcomponent Voeding

    MS420 400WAC front-to-back PSU
    MPN: PWR-MS420-400AC-R

    Ruim op voorraad

    € 1.472,00
    excl. BTW
  29. Cisco SFP-10G-SR-S= netwerk transceiver module Vezel-op...

    10GBASE-SR SFP+ transceiver module for MMF, 850-nm wavelength, LC duplex connector
    MPN: SFP-10G-SR-S=

    Ruim op voorraad

    € 140,00
    excl. BTW
  30. Cisco SFP-10G-LR-S= netwerk transceiver module Vezel-op...

    10GBASE-LR SFP+ transceiver module for SMF, 1310-nm wavelength, LC duplex connector
    MPN: SFP-10G-LR-S=

    Ruim op voorraad

    € 865,00
    excl. BTW
  31. Cisco Cat 4500X 750W AC FtB switchcomponent Voeding

    Catalyst 4500-X 750W AC Front-to-Back Cooling Power Supply
    MPN: C4KX-PWR-750AC-R=

    Ruim op voorraad

    € 1.958,00
    excl. BTW
  32. Cisco Cat 4500X 750W AC BtF switchcomponent Voeding

    Catalyst 4500-X 750W AC Back-to-Front Cooling Power Supply
    MPN: C4KX-PWR-750AC-F=

    Ruim op voorraad

    € 1.958,00
    excl. BTW
  33. Cisco XFP10GLR-192SR-L= netwerk transceiver module Veze...

    Multirate 10GBASE-LR/-LW and OC-192/STM-64 SR-1 XFP Module for SMF
    MPN: XFP10GLR-192SR-L=

    Ruim op voorraad

    € 2.586,00
    excl. BTW
  34. Cisco PWR-ME3KX-AC= switchcomponent Voeding

    Cisco PWR-ME3KX-AC=, Voeding, Grijs, ME 3600X/ME 3800X, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz
    MPN: PWR-ME3KX-AC=

    Ruim op voorraad

    € 717,00
    excl. BTW
  35. Cisco PWR-ME3KX-DC= switchcomponent Voeding

    ME 3600X/ME 3800X Series spare field-replaceable DC power supply and fan module
    MPN: PWR-ME3KX-DC=

    Ruim op voorraad

    € 867,00
    excl. BTW
  36. Cisco ASR1001-PWR-DC= Voeding switchcomponent

    ASR1001-X DC Power Supply, Spare
    MPN: ASR1001-PWR-DC=

    Ruim op voorraad

    € 2.188,00
    excl. BTW
  37. Cisco 10GBASE-ER SFP+ netwerk transceiver module Vezel-...

    10GBASE-ER SFP+ transceiver module for SMF, 1550-nm, LC duplex connector
    MPN: SFP-10G-ER-S=

    Ruim op voorraad

    € 4.815,00
    excl. BTW
  38. Cisco 40GBASE-SR4 CFP netwerk transceiver module Vezel-...

    40GBASE-SR4 CFP transceiver module
    MPN: CFP-40G-SR4=

    Ruim op voorraad

    € 2.440,00
    excl. BTW
  39. Cisco IE-2000-8TC-L netwerk-switch Managed L2 Fast Ethe...

    8x RJ45 Ports, 2x 2FE, mini-USB, RS-232, EtherNet/IP, PROFINET, LAN Lite
    MPN: IE-2000-8TC-L

    Ruim op voorraad

    € 821,00
    excl. BTW
  40. Cisco IE-2000-4T-G-B netwerk-switch Managed L2 Fast Eth...

    6x RJ45 Ports (2GE), mini-USB, RS-232, EtherNet/IP, PROFINET, LAN Base
    MPN: IE-2000-4T-G-B

    Ruim op voorraad

    € 815,00
    excl. BTW
  41. Cisco SFP-10G-BXD-I= netwerk transceiver module Vezel-o...

    10GBASE-BX10-D SFP+ bidirectional transceiver module for 10km, tx1330nm/rx1270nm
    MPN: SFP-10G-BXD-I=

    Ruim op voorraad

    € 3.201,00
    excl. BTW
  42. Cisco SFP-10G-BXU-I= netwerk transceiver module Vezel-o...

    10GBASE-BX10-U SFP+ bidirectional transceiver module for 10km, tx1270nm/rx1330nm
    MPN: SFP-10G-BXU-I=

    Ruim op voorraad

    € 3.201,00
    excl. BTW
  43. Cisco GRWIC-8A/S-232= interfacekaart/-adapter Intern RJ...

    Cisco GRWIC-8A/S-232=, Serie, RJ-45, USA: UL 60950-1 Canada: CAN/CSA C22.2 No. 60950-1 Eur...
    MPN: GRWIC-8A/S-232=

    Ruim op voorraad

    € 550,00
    excl. BTW
  44. Cisco IE-3010-16S-8PC netwerk-switch Fast Ethernet (10/...

    16x Fast Ethernet SFP, 8x 10/100BASETX/PoE, 2x Dual-Purpose Gigabit Ethernet, 802.3af, 1RU...
    MPN: IE-3010-16S-8PC

    Ruim op voorraad

    € 2.630,00
    excl. BTW
  45. Cisco XFP10GER-192IR-L= netwerk transceiver module XFP

    10GBASE-ER AND OC-192 IR IN
    MPN: XFP10GER-192IR-L=

    Ruim op voorraad

    € 6.157,00
    excl. BTW
  46. Cisco OC-3/STM-1, 1510nm netwerk transceiver module 155...

    SFP, OC-3/STM-1, CWDM, 1510nm
    MPN: ONS-SE-155-1510=

    Ruim op voorraad

    € 1.302,00
    excl. BTW
  47. Cisco QSFP-40G-SR-BD= netwerk transceiver module Vezel-...

    40G QSFP Bi-Directional transceiver module, Duplex Multi-mode Fiber, LC Duplex connector, ...
    MPN: QSFP-40G-SR-BD=

    Ruim op voorraad

    € 667,00
    excl. BTW
  48. Cisco MS320 640W AC Voeding switchcomponent

    MS320 640WAC PSU for MS320-24P and MS320-48L
    MPN: PWR-MS320-640WAC

    Ruim op voorraad

    € 701,00
    excl. BTW

Artikelen 1 tot 48 van 8891 in totaal

per pagina
Pagina:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Van hoog naar laag sorteren
  Bezig met laden...