Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco ASA 5512-X/5515-X INTF. CARD 6 (ASA-IC-6GE-SFP-A=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 3.529,00
excl. BTW € 4.270,09 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

ASA-IC-6GE-SFP-A=

EAN: 0882658489037 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

Cisco ASA 5512-X/5515-X INTF. CARD 6

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Liever leasen? Dit kan al vanaf € 73,53 per maand.

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

Cisco ASA 5512-X/5515-X INTF. CARD 6

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Ontwerp

LED-indicatoren Ja

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Niet draadloos
Interface Fiber
Intern Ja
Vezel-optische connector SFP
Fibre channel-poorten 6

Bandbreedte

Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s

Netwerk

Fiber ethernet cabling technologie 1000BASE‑LH,1000BASE‑LX,1000BASE‑SX

data storage devices

Ondersteunt Windows Ja
Ondersteunt Linux Ja

Overige specificaties

Link/Act LED Ja

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Glasvezel kabels
C2G 85514 Glasvezel kabel 2 m OFNR SC Turkoois

C2G 85514 Glasvezel kabel 2 m OFNR SC Turkoois

85514
€ 28,00
Op voorraad
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85550
€ 37,00
Op voorraad
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85552
€ 47,00
Op voorraad
C2G 85505 Glasvezel kabel 2 m OFNR ST Turkoois

C2G 85505 Glasvezel kabel 2 m OFNR ST Turkoois

85505
€ 25,00
Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Cisco ASA 5512-X/5515-X INTF. CARD 6.
  Bezig met laden...