Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco CWDM 1490-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and 2 Gb Fibre Channel switchcomponent (CWDM-SFP-1490=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 2.329,00
excl. BTW € 2.818,09 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

CWDM-SFP-1490=

EAN: 0746320877457 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

CWDM 1490 NM SFP GIGABIT ETHERNET AND 1G/2G FC

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Liever leasen? Dit kan al vanaf € 48,53 per maand.

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

Cisco CWDM 1490-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and 2 Gb Fibre Channel. Kleur van het product: Violet. Overdrachtssnelheid: 2 Gbit/s, Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-X. Aansluitingen: SFP

The Cisco® Coarse Wavelength-Division Multiplexing (CWDM) Small Form-Factor Pluggable (SFP) solution allows enterprise companies and service providers to provide scalable and easy-to-deploy Gigabit Ethernet and Fibre Channel services in their networks. The product set helps enable the flexible design of highly available, multiservice networks.
The Cisco CWDM SFP solution is a convenient and cost-effective solution for the adoption of Gigabit Ethernet and Fibre Channel in campus, data-center, and metropolitan-area access network.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Overdrachtssnelheid 2 Gbit/s
Datalink-protocollen Gigabit Ethernet
Bekabelingstechnologie 1000BASE-X

Kenmerken

Kleur van het product Violet

Poorten & interfaces

Aansluitingen SFP

Kleur

Kleur van het product Violet

Eisen aan de omgeving

Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Temperatuur, in bedrijf 0 - 50 °C

Technische details

Intern Ja
Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3z, FC-PI 10.0
Technische details Optical Input Wavelength 1490 nm
Safety: Laser Class I 21CFR1040

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Cisco CWDM 1490-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and 2 Gb Fibre Channel switchcomponent.
  Bezig met laden...