Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco CWDM 1530 NM SFP GIGABIT ETHERNET AND 1G/2G FC (CWDM-SFP-1530=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normale prijs: € 2.618,00

Actieprijs € 2.593,00

excl. BTW (€ 3.137,53 incl. BTW)
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

CWDM-SFP-1530=

EAN: 0746320877471 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

CWDM 1530 NM SFP GIGABIT ETHERNET AND 1G/2G FC

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

CWDM 1530 NM SFP GIGABIT ETHERNET AND 1G/2G FC

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Overdrachtssnelheid 2 Gbit/s
Datalink-protocollen Gigabit Ethernet
Bekabelingstechnologie 1000BASE-X

Poorten & interfaces

Aansluitingen SFP

Kleur

Kleur van het product Groen

Eisen aan de omgeving

Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Temperatuur, in bedrijf 0 - 50 °C

Technische details

Intern Ja
Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3z, FC-PI 10.0
Technische details Optical Input Wavelength 1530 nm
Safety: Laser Class I 21CFR1040

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Netwerken
Cisco C49XX FRONT AND REAR MOUNT BRACKETS

Cisco C49XX FRONT AND REAR MOUNT BRACKETS

C4948-BKT-KIT=
€ 49,00
Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Cisco CWDM 1530 NM SFP GIGABIT ETHERNET AND 1G/2G FC.
  Bezig met laden...