Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
€ 408,00
korting!
Cisco Module/GENET SFP 1550nm (CWDM-SFP-1550=)

Cisco Module/GENET SFP 1550nm (CWDM-SFP-1550=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normale prijs: € 2.960,00

Actieprijs € 2.552,00

excl. BTW € 3.087,92 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

CWDM-SFP-1550=

EAN: 0746320877488 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

Module/GENET SFP 1550nm

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

Module/GENET SFP 1550nm

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Bedraad

data storage devices

Golflengte 1550 nm

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 50 °C

Overige specificaties

Bekabelingstechnologie CWDM
Datalink-protocollen Gigabit Ethernet, 2Gb FC
Full duplex Ja
Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3z
Interface SFP (mini-GBIC)
Aansluitingen 1x LC/PC SM

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Netwerken
Cisco C49XX FRONT AND REAR MOUNT BRACKETS

Cisco C49XX FRONT AND REAR MOUNT BRACKETS

C4948-BKT-KIT=
€ 49,00
Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Cisco Module/GENET SFP 1550nm.
  Bezig met laden...