Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
€ 138,00
korting!
Cisco 8 Gbps Fibre Channel LW SFP+ LC (DS-SFP-FC8G-LW=)

Cisco 8 Gbps Fibre Channel LW SFP+ LC (DS-SFP-FC8G-LW=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normale prijs: € 1.260,00

Actieprijs € 1.122,00

excl. BTW (€ 1.357,62 incl. BTW)
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

DS-SFP-FC8G-LW=

EAN: 0882658204753 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

8 Gbps Fibre Channel LW SFP+ LC

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Up-sell products

Productinformatie

8 Gbps Fibre Channel LW SFP+ LC

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP+
Overdrachtssnelheid (max) 8000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
SFP transceiver type LW
Fibre channel-poorten 1

Technische details

Ethernet LAN Nee

data storage devices

Plug and play Nee
Hot-swap Ja
Maximaal bereik 10000 m
Golflengte 1310 nm
Soort kabel Vezel-optiek
Vezelkabel diameters ondersteund 9
Compatibele producten Cisco MDS 9000
Kleur van het product Roestvrijstaal
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Ja

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 85 procent

Gewicht en omvang

Breedte 8,5 mm
Diepte 55,2 mm
Hoogte 13,8 mm

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Cisco 8 Gbps Fibre Channel LW SFP+ LC.
  Bezig met laden...