Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco DS-SFP-FC8G-SW= netwerk transceiver module Vezel-optiek 8000 Mbit/s SFP+ 850 nm (DS-SFP-FC8G-SW=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 336,00
excl. BTW € 406,56 incl. BTW
Partnummer:

DS-SFP-FC8G-SW=

EAN: 0882658191398 Beschikbaarheid: Ruim op voorraad
Omschrijving

8 Gbps Fibre Channel SW SFP+ LC Spare

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Up-sell products

Productinformatie

Cisco DS-SFP-FC8G-SW=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 8000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Roestvrijstaal, Compatibele producten: Cisco MDS 9000. Breedte: 8,5 mm, Diepte: 55,2 mm, Hoogte: 13,8 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s). Zendvermogensgebied: -1.3, Afmetingen (BxDxH): 13,55 x 56,5 x 8,5 mm

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP+
Overdrachtssnelheid (max) 8000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
SFP transceiver type SW
Fibre channel-poorten 1
Overdrachtssnelheid (max) 8000 Mbit/s

Technische details

Ethernet LAN Nee

Prestatie

Hot-swap Ja
Golflengte 850 nm
Soort kabel Vezel-optiek
Vezelkabel diameters ondersteund 50/125,62.5/125 µm
Tx vermogen (max) -1,3 dBmW
Compatibele producten Cisco MDS 9000
Tx vermogen (min) -8,2 dBmW
Kleur van het product Roestvrijstaal
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja
Kleur van het product Roestvrijstaal
SFP transceiver type Vezel-optiek
SFP-zendernorm SW

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 85 procent

Gewicht en omvang

Breedte 8,5 mm
Diepte 55,2 mm
Hoogte 13,8 mm

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)

Overige specificaties

Afmetingen (BxDxH) 13,55 x 56,5 x 8,5 mm
Zendvermogensgebied -1.3

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Cisco DS-SFP-FC8G-SW= netwerk transceiver module Vezel-optiek 8000 Mbit/s SFP+ 850 nm.
  Bezig met laden...