Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco 1000BASE-BXD, SFP, SMF, 1490-nm TX/1310-nm RX netwerk transceiver module 1000 Mbit/s Vezel-optiek 1490 nm (GLC-2BX-D=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 1.539,00
excl. BTW € 1.862,19 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

GLC-2BX-D=

EAN: 0882658356797 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

Base/1000 BX SFP-1490NM 2 Channel

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Liever leasen? Dit kan al vanaf € 32,07 per maand.

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

Cisco 1000BASE-BXD, SFP, SMF, 1490-nm TX/1310-nm RX. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 µm, Golflengte: 1490 nm. Ingangsspanning: 3.3 V. Certificering: MSA

Cisco offers a comprehensive range of pluggable optical modules for the Cisco ONS family of multiservice platforms. The wide variety of modules gives you flexible and cost-effective options for all types of client interfaces. Cisco offers a range of GBICs for Gigabit Ethernet use, a wide variety of SFP modules, XFP modules and has recently introduced SFP+, CXP and CFP pluggable modules. These small, modular optical interface transceivers offer a convenient and cost-effective solution for an array of applications in the data center, campus, metropolitan-area access and ring network, storage area network, and long-haul network.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u
SFP transceiver type BX

data storage devices

Plug and play Ja
Hot-swap Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Maximaal bereik 10000 m
Golflengte 1490 nm
Soort kabel Vezel-optiek
Vezelkabel diameters ondersteund 9 µm
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Ja

Energie

Ingangsspanning 3.3 V

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 80 procent

Certificaten

Certificering MSA
RoHS compliance Ja

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Cisco 1000BASE-BXD, SFP, SMF, 1490-nm TX/1310-nm RX netwerk transceiver module 1000 Mbit/s Vezel-optiek 1490 nm.
  Bezig met laden...