Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
€ 96,00
korting!
Cisco Base/1000 BX SFP-1490NM (GLC-BX-D=)

Cisco Base/1000 BX SFP-1490NM (GLC-BX-D=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normale prijs: € 777,00

Actieprijs € 681,00

excl. BTW € 824,01 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

GLC-BX-D=

EAN: 0882658010835 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

Base/1000 BX SFP-1490NM

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Base/1000 BX SFP-1490NM

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Algemeen

Algolia stock ranking Ja

data storage devices

Golflengte 1310 nm
Maximaal bereik 10000 m

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C

Certificaten

Veiligheid Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001; Laser Class I IEC 60825-1
Certificering • IEEE 802.3z
• IEEE 802.3ah

Gewicht en omvang

Gewicht 75 g

Overige specificaties

Zendvermogen -3 - 9 dBmW
Afmetingen (BxDxH) 13,4 x 56,5 x 8,5 mm
Aansluiting(en) Single LC/PC/UPC
Fiber type SMF

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Netwerkswitch modules
Cisco Switch/Enh EtherSwitch L2 SM 23 FE 1 GE

Cisco Switch/Enh EtherSwitch L2 SM 23 FE 1 GE

SM-ES2-24=

Normale prijs: € 922,00

Actieprijs € 896,00

Op voorraad
Cisco Enhcd EtherSwitch L2 L3 SM 48FE 2SFP

Cisco Enhcd EtherSwitch L2 L3 SM 48FE 2SFP

SM-D-ES3-48-P=

Normale prijs: € 4.010,00

Actieprijs € 3.927,00

Op voorraad
Cisco 8-Port Gigabit Ethernet Shared Por Cisco 8-Port Gigabit Ethernet Shared Port Adapter(133473)

Cisco 8-Port Gigabit Ethernet Shared Por Cisco 8-Port Gigabit Ethernet Shared Port Adapter(133473)

SPA-8X1GE-V2=
€ 15.311,00
Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Cisco Base/1000 BX SFP-1490NM.
  Bezig met laden...