Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco GLC-BX-U= netwerk media converter 1000 Mbit/s 1310 nm (GLC-BX-U=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 793,00
excl. BTW € 959,53 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

GLC-BX-U=

EAN: 0882658010811 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

Base/1000-BX SFP-1310NM

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Cisco GLC-BX-U=. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: Ethernet 1000Base-BX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, Interface: SFP (mini-GBIC)

Cisco is the worldwide leader in networking for the Internet. Cisco provides the broadest line of solutions for transporting data, voice and video within buildings, across campuses, or around the world. Cisco solutions ensure that networks both public and private operate with maximum performance, security, and flexibility.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Bedraad

data storage devices

Golflengte 1310 nm
Maximaal bereik 10000 m

Overige specificaties

Bekabelingstechnologie Ethernet 1000Base-BX
Datalink-protocollen Gigabit Ethernet
Interface SFP (mini-GBIC)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Netwerkswitch modules
Cisco Switch/Enh EtherSwitch L2 SM 23 FE 1 GE

Cisco Switch/Enh EtherSwitch L2 SM 23 FE 1 GE

SM-ES2-24=

Normaal: € 957,00

Actieprijs € 941,00

Op voorraad
Cisco Enhcd EtherSwitch L2 L3 SM 48FE 2SFP

Cisco Enhcd EtherSwitch L2 L3 SM 48FE 2SFP

SM-D-ES3-48-P=

Normaal: € 4.157,00

Actieprijs € 4.063,00

Op voorraad
Cisco 8-Port Gigabit Ethernet Shared Por Cisco 8-Port Gigabit Ethernet Shared Port Adapter(133473)

Cisco 8-Port Gigabit Ethernet Shared Por Cisco 8-Port Gigabit Ethernet Shared Port Adapter(133473)

SPA-8X1GE-V2=

Normaal: € 15.724,00

Actieprijs € 15.349,00

Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Cisco GLC-BX-U= netwerk media converter 1000 Mbit/s 1310 nm.
  Bezig met laden...