Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco GLC-EX-SMD= netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s SFP 1310 nm (GLC-EX-SMD=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 2.442,00
excl. BTW € 2.954,82 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

GLC-EX-SMD=

EAN: 0882658277047 Beschikbaarheid: Nog 18 beschikbaar
Omschrijving

GE SFP LC CONNECTOR EX TRANSCEIVER

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Liever leasen? Dit kan al vanaf € 50,88 per maand.

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

Cisco GLC-EX-SMD=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP. Compatibele producten: Cisco ME 3400, Cisco Catalyst 3750

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
Fibre channel-poorten 1
Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s

Prestatie

Hot-swap Ja
Maximaal bereik 40000 m
Golflengte 1310 nm
Soort kabel Vezel-optiek
Vezelkabel diameters ondersteund G.652
Compatibele producten Cisco ME 3400, Cisco Catalyst 3750
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Ja
SFP transceiver type Vezel-optiek

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Glasvezel kabels
C2G 85514 Glasvezel kabel 2 m OFNR SC Turkoois

C2G 85514 Glasvezel kabel 2 m OFNR SC Turkoois

85514
€ 22,00
Op voorraad
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85550
€ 28,00
Op voorraad
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85552
€ 31,00
Op voorraad
C2G 85505 Glasvezel kabel 2 m OFNR ST Turkoois

C2G 85505 Glasvezel kabel 2 m OFNR ST Turkoois

85505
€ 19,00
Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Cisco GLC-EX-SMD= netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s SFP 1310 nm.
  Bezig met laden...