Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
€ 133,00
korting!
Cisco GE SFP  LC CONNECTOR EX TRANSCEIVER (GLC-EX-SMD=)

Cisco GE SFP LC CONNECTOR EX TRANSCEIVER (GLC-EX-SMD=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normale prijs: € 1.155,00

Actieprijs € 1.022,00

excl. BTW (€ 1.236,62 incl. BTW)
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

GLC-EX-SMD=

EAN: 0882658277047 Beschikbaarheid: Nog 10 beschikbaar
Omschrijving

GE SFP LC CONNECTOR EX TRANSCEIVER

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

GE SFP LC CONNECTOR EX TRANSCEIVER

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
Fibre channel-poorten 1

data storage devices

Hot-swap Ja
Maximaal bereik 40000 m
Golflengte 1310 nm
Soort kabel Vezel-optiek
Vezelkabel diameters ondersteund G.652
Compatibele producten Cisco ME 3400, Cisco Catalyst 3750
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Ja

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Glasvezel kabels
C2G Cbl/2m SC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/2m SC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85514
€ 30,00
Op voorraad
C2G Cbl/2m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/2m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85550
€ 38,00
Op voorraad
C2G Cbl/5m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/5m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85552
€ 30,00
Op voorraad
C2G Cbl/2m ST/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/2m ST/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85505
€ 27,00
Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Cisco GE SFP LC CONNECTOR EX TRANSCEIVER.
  Bezig met laden...