Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
€ 15,00
korting!
Cisco Module/100Base BX10 D SFP (GLC-FE-100BX-D=)

Cisco Module/100Base BX10 D SFP (GLC-FE-100BX-D=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normale prijs: € 257,00

Actieprijs € 242,00

excl. BTW (€ 292,82 incl. BTW)
Partnummer:

GLC-FE-100BX-D=

EAN: 0882658000812 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

Module/100Base BX10 D SFP

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Module/100Base BX10 D SFP

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

data storage devices

Golflengte 1550 nm
Maximaal bereik 10000 m

Overige specificaties

Fiber type SMF
Power budget -28,2 dB

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Cisco Module/100Base BX10 D SFP.
  Bezig met laden...