Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX netwerk media converter 1310 nm (GLC-FE-100FX=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 111,00
excl. BTW € 134,31 incl. BTW
Partnummer:

GLC-FE-100FX=

EAN: 0746320980546 Beschikbaarheid: Nog 1 beschikbaar (bel voor reservering)
Omschrijving

100BASE-FX SFP F/ FE PORT

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Fiber type: MMF, Power budget: -31 dB

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Prestatie

Golflengte 1310 nm
Maximaal bereik 2000 m

Overige specificaties

Fiber type MMF
Power budget -31 dB

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Bezig met laden...