Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX netwerk media converter 1310 nm (GLC-FE-100FX=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 106,00
excl. BTW € 128,26 incl. BTW
Partnummer:

GLC-FE-100FX=

EAN: 0746320980546 Beschikbaarheid: Nog 3 beschikbaar (bel voor reservering)
Omschrijving

100BASE-FX SFP F/ FE PORT

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Fiber type: MMF

Features:
-Hot-swappable when deployed, the switch or router does not have to reboot.
-Supports the "pay-as-you-populate" model.
-Interchangeable with other 100BASE-X SFPs on the same line card.
-Supports the Cisco quality ID feature that enables the switch or router to identify whether or not the SFP is a Cisco qualified SFP.
-Optically interoperable with respective 100BASE-X Ethernet interfaces on the same link.

The Cisco 100BASE-FX SFP (part number GLC-FE-100FX) operates on ordinary multimode fiber-optic (MMF) link spans up to 2 kilometers long.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

data storage devices

Golflengte 1310 nm
Maximaal bereik 2000 m

Overige specificaties

Fiber type MMF
Power budget -31 dB

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Netwerk-switches
Cisco Catalyst 2960-S Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart

Cisco Catalyst 2960-S Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart

WS-C2960S-24PS-L
€ 1.180,00
Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX netwerk media converter 1310 nm.
  Bezig met laden...