Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco 100 Basr-FX Multi Mode Rugged SFP (GLC-FE-100FX-RGD=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 163,00
excl. BTW € 197,23 incl. BTW
Partnummer:

GLC-FE-100FX-RGD=

EAN: 0882658132193 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

100 Basr-FX Multi Mode Rugged SFP

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

100 Basr-FX Multi Mode Rugged SFP

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Algemeen

Algolia stock ranking Nee

data storage devices

Golflengte 1310 nm
Maximaal bereik 2000 m

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C

Certificaten

Veiligheid Laser Class 1 21CFR1040

Overige specificaties

Zendvermogen -14 - -20 dBmW
Aansluiting(en) Dual LC
Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3
Fiber type MMF

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Cisco 100 Basr-FX Multi Mode Rugged SFP.
  Bezig met laden...