Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco GLC-GE-100FX= netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s SFP 1310 nm (GLC-GE-100FX=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 152,00
excl. BTW € 183,92 incl. BTW
Partnummer:

GLC-GE-100FX=

EAN: 0746320977003 Beschikbaarheid: Ruim op voorraad
Omschrijving

100FX SFP ON GE SFP PORTS FOR DSBU SWITCHES

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Cisco GLC-GE-100FX=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP. Typisch stroomverbruik: 1,5 W

The Cisco® 100BASE-X Small Form-Factor Pluggable (SFP) device (Figure 1) is a hot-swappable input/output device that plugs into Fast Ethernet ports, dual-rate Fast/Gigabit Ethernet ports, or Gigabit Ethernet ports of a Cisco switch or router, linking the port with the fiber cabling network.

Main features include the following:

- Hot-swappable when deployed, the switch or router does not have to reboot
- Supports the “pay-as-you-populate” model
- Interchangeable with other 100BASE-X SFPs on the same line card
- Supports the Cisco quality ID feature that enables the switch or router to identify whether or not the SFP is a Cisco qualified SFP
- Optically interoperable with respective 100BASE-X Ethernet interfaces on the same link

Cisco 100BASE-FX SFP

The Cisco 100BASE-FX SFP operates on ordinary multimode fiber-optic (MMF) link spans up to 2 kilometers (km) long.

GLC-FE-100FX modules operate in Fast Ethernet or dual-rate Fast/Gigabit Ethernet ports of Cisco switches and routers.

GLC-FE-100FX-RGD modules operate in Fast Ethernet or dual-rate Fast/Gigabit Ethernet ports of Cisco Industrial Ethernet and SmartGrid switches and routers.

GLC-GE-100FX modules operate in Gigabit Ethernet ports of Cisco switches and routers.

All these modules are interoperable with industrywide interfaces compliant to the IEEE 100BASE-FX standard.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3ab
Fibre channel-poorten 2
Bekabelingstechnologie 100BASE-FX
Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s

data storage devices

Maximaal bereik 2000 m
Golflengte 1310 nm
Soort kabel Vezel-optiek
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja
SFP transceiver type Vezel-optiek

Energie

Typisch stroomverbruik 1,5 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Netwerkswitch modules
Cisco SM-ES2-24= network switch module Fast Ethernet, Gigabit Ethernet

Cisco SM-ES2-24= network switch module Fast Ethernet, Gigabit Ethernet

SM-ES2-24=

Normaal: € 1.216,00

Actieprijs € 952,00

Op voorraad
Cisco SM-D-ES3-48-P= network switch module Fast Ethernet

Cisco SM-D-ES3-48-P= network switch module Fast Ethernet

SM-D-ES3-48-P=

Normaal: € 5.059,00

Actieprijs € 4.093,00

Op voorraad
Glasvezel kabels
C2G 85514 Glasvezel kabel 2 m OFNR SC Turkoois

C2G 85514 Glasvezel kabel 2 m OFNR SC Turkoois

85514
€ 28,00
Op voorraad
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85550
€ 36,00
Op voorraad
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85552
€ 46,00
Op voorraad
C2G 85505 Glasvezel kabel 2 m OFNR ST Turkoois

C2G 85505 Glasvezel kabel 2 m OFNR ST Turkoois

85505
€ 25,00
Op voorraad
Netwerk-switches
Cisco Catalyst 2960-S Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Zwart 1U Power over Ethernet (PoE)

Cisco Catalyst 2960-S Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Zwart 1U Power over Ethernet (PoE)

WS-C2960S-24PS-L
€ 1.180,00
Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Cisco GLC-GE-100FX= netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s SFP 1310 nm.
  Bezig met laden...