Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco GLC-GE-100FX= netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s SFP 1310 nm (GLC-GE-100FX=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 117,00
excl. BTW € 141,57 incl. BTW
Partnummer:

GLC-GE-100FX=

EAN: 0746320977003 Beschikbaarheid: Nog slechts 5 beschikbaar!
Omschrijving

100FX SFP ON GE SFP PORTS FOR DSBU SWITCHES

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Cisco GLC-GE-100FX=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP. Typisch stroomverbruik: 1,5 W

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3ab
Fibre channel-poorten 2
Bekabelingstechnologie 100BASE-FX
Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s

Prestatie

Maximaal bereik 2000 m
Golflengte 1310 nm
Soort kabel Vezel-optiek
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja
SFP transceiver type Vezel-optiek

Energie

Stroomverbruik 1,5 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Bezig met laden...