Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco 100FX SFP ON GE SFP PORTS FOR DSBU SWITCHES (GLC-GE-100FX=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 148,00
excl. BTW € 179,08 incl. BTW
Partnummer:

GLC-GE-100FX=

EAN: 0746320977003 Beschikbaarheid: Ruim op voorraad
Omschrijving

100FX SFP ON GE SFP PORTS FOR DSBU SWITCHES

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

100FX SFP ON GE SFP PORTS FOR DSBU SWITCHES

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Algemeen

Algolia stock ranking Ja

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Netwerkswitch modules
Cisco Switch/Enh EtherSwitch L2 SM 23 FE 1 GE

Cisco Switch/Enh EtherSwitch L2 SM 23 FE 1 GE

SM-ES2-24=

Normale prijs: € 922,00

Actieprijs € 896,00

Op voorraad
Cisco Enhcd EtherSwitch L2 L3 SM 48FE 2SFP

Cisco Enhcd EtherSwitch L2 L3 SM 48FE 2SFP

SM-D-ES3-48-P=

Normale prijs: € 4.010,00

Actieprijs € 3.927,00

Op voorraad
Glasvezel kabels
C2G Cbl/2m SC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/2m SC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85514
€ 29,00
Op voorraad
C2G Cbl/2m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/2m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85550
€ 36,00
Op voorraad
C2G Cbl/5m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/5m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85552
€ 48,00
Op voorraad
C2G Cbl/2m ST/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/2m ST/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85505
€ 26,00
Op voorraad
Netwerk-switches
Cisco Catalyst 2960-S Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart

Cisco Catalyst 2960-S Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart

WS-C2960S-24PS-L
€ 1.180,00
Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Cisco 100FX SFP ON GE SFP PORTS FOR DSBU SWITCHES.
  Bezig met laden...