Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
€ 344,00
korting!
Cisco 1000BASE-ZX extended distance; rugged (GLC-ZX-SM-RGD=)

Cisco 1000BASE-ZX extended distance; rugged (GLC-ZX-SM-RGD=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normale prijs: € 2.607,00

Actieprijs € 2.263,00

excl. BTW € 2.738,23 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

GLC-ZX-SM-RGD=

EAN: 0882658132186 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

1000BASE-ZX extended distance; rugged

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

1000BASE-ZX extended distance; rugged

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Bedraad

data storage devices

Golflengte 1550 nm
Maximaal bereik 70000 m
Plug and play Ja

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf -40 - 85 °C

Certificaten

Veiligheid Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1

Overige specificaties

Bekabelingstechnologie 1000BASE-ZX
Aansluiting(en) LC/PC
Interface SFP
Fiber type SMF

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Cisco 1000BASE-ZX extended distance; rugged.
  Bezig met laden...