Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
€ 278,00
korting!
Cisco 1000BASE-ZX SFP Vezel-optiek 1550nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module (GLC-ZX-SMD=)

Cisco 1000BASE-ZX SFP Vezel-optiek 1550nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module (GLC-ZX-SMD=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normale prijs: € 2.317,00

Actieprijs € 2.039,00

excl. BTW (€ 2.467,19 incl. BTW)
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

GLC-ZX-SMD=

EAN: 0882658340925 Beschikbaarheid: Nog 11 beschikbaar
Omschrijving

1000BASE-ZX SFP transceiver module, Extended temp. range, SMF, 1550nm, with DOM

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

Cisco 1000BASE-ZX SFP. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, SFP transceiver type: ZX. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9/125, Golflengte: 1550 nm. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA

Cisco offers a comprehensive range of pluggable optical modules for the Cisco ONS family of multiservice platforms. The wide variety of modules gives you flexible and cost-effective options for all types of client interfaces. Cisco offers a range of GBICs for Gigabit Ethernet use, a wide variety of SFP modules, XFP modules and has recently introduced SFP+, CXP and CFP pluggable modules. These small, modular optical interface transceivers offer a convenient and cost-effective solution for an array of applications in the data center, campus, metropolitan-area access and ring network, storage area network, and long-haul network.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
SFP transceiver type ZX
Bekabelingstechnologie 1000BASE-ZX

data storage devices

Hot-swap Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Golflengte 1550 nm
Soort kabel Vezel-optiek
Vezelkabel diameters ondersteund 9/125
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Ja

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf -5 - 85 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 85 procent

Gewicht en omvang

Breedte 13,4 mm
Diepte 56,5 mm
Hoogte 8,5 mm

Certificaten

Certificering MSA

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Cisco 1000BASE-ZX SFP Vezel-optiek 1550nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module.
  Bezig met laden...