Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco 1000BASE-ZX SFP transceiver module SMF 1000BASE-ZX SFP transceiver module SMF 1550nm DOM (GLC-ZX-SMD=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normaal: € 2.463,00

Actieprijs € 2.439,00

excl. BTW € 2.951,19 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

GLC-ZX-SMD=

EAN: 0882658340925 Beschikbaarheid: Nog 1 beschikbaar (bel voor reservering)
Omschrijving

1000BASE-ZX SFP transceiver module SMF 1000BASE-ZX SFP transceiver module SMF 1550nm DOM

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Liever leasen? Dit kan al vanaf € 50,82 per maand.

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

1000BASE-ZX SFP transceiver module SMF 1000BASE-ZX SFP transceiver module SMF 1550nm DOM

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
SFP transceiver type ZX
Bekabelingstechnologie 1000BASE-ZX

data storage devices

Hot-swap Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Golflengte 1550 nm
Soort kabel Vezel-optiek
Vezelkabel diameters ondersteund 9/125
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Ja

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf -5 - 85 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 85 procent

Gewicht en omvang

Breedte 13,4 mm
Diepte 56,5 mm
Hoogte 8,5 mm

Certificaten

Certificering MSA

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Cisco 1000BASE-ZX SFP transceiver module SMF 1000BASE-ZX SFP transceiver module SMF 1550nm DOM.
  Bezig met laden...