Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco N55-M16UP network switch module (N55-M16UP=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 3.770,00
excl. BTW € 4.561,70 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

N55-M16UP=

EAN: 0882658388781 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

Mod/Nexus 5500 Unified Ports Module 16p

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Liever leasen? Dit kan al vanaf € 78,56 per maand.

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

Cisco N55-M16UP. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000,10000 Mbit/s. Compatibiliteit: Cisco Nexus 5548, 5548P, 5548UP, 5596UP

16-port Universal (Fibre Channel and Ethernet) GEM (N55-M16UP) that provides 8-, 4-, 2-, or 1-Gbps Fibre Channel and 1- or 10-Gigabit Ethernet ports

Expansion modules allow the Cisco Nexus 5596UP switch to be configured as cost-effective 10-Gigabit Ethernet switches and as I/O consolidation platforms with native Fibre Channel connectivity.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 1000,10000 Mbit/s

Poorten & interfaces

Fibre channel-poorten 16

data storage devices

Compatibiliteit Cisco Nexus 5548, 5548P, 5548UP, 5596UP

Ergonomie

Connectivity LEDs Ja

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Glasvezel kabels
C2G 85514 Glasvezel kabel 2 m OFNR SC Turkoois

C2G 85514 Glasvezel kabel 2 m OFNR SC Turkoois

85514
€ 30,00
Op voorraad
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85550
€ 39,00
Op voorraad
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85552
€ 49,00
Op voorraad
C2G 85505 Glasvezel kabel 2 m OFNR ST Turkoois

C2G 85505 Glasvezel kabel 2 m OFNR ST Turkoois

85505
€ 27,00
Op voorraad
Netwerk-switches
Cisco 5548UP 48 poorten rack-montage 10G Ethernet Managed netwerk switch

Cisco 5548UP 48 poorten rack-montage 10G Ethernet Managed netwerk switch

N5548UP-4N2248TF
€ 36.268,00
Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Cisco N55-M16UP network switch module.
  Bezig met laden...