Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
€ 249,00
korting!
Cisco Transceiver/40GBase-SR4 QSFP Module MPO (QSFP-40G-SR4=)

Cisco Transceiver/40GBase-SR4 QSFP Module MPO (QSFP-40G-SR4=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normale prijs: € 1.810,00

Actieprijs € 1.561,00

excl. BTW € 1.888,81 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

QSFP-40G-SR4=

EAN: 0882658439759 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

Transceiver/40GBase-SR4 QSFP Module MPO

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

Transceiver/40GBase-SR4 QSFP Module MPO

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Algemeen

Algolia stock ranking Ja

Netwerk

Soort aansluiting QSFP+
Overdrachtssnelheid (max) 40000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
SFP transceiver type SR
Bekabelingstechnologie 40GBASE-SR4

data storage devices

Auto MDI/MDI-X Ja
Maximaal bereik 150 m
Golflengte 850 nm
Soort kabel Vezel-optiek
Vezelkabel diameters ondersteund 50/125
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 85 procent

Certificaten

Certificering MSA

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Cisco Transceiver/40GBase-SR4 QSFP Module MPO.
  Bezig met laden...