Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco SFP-10G-BXD-I= netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 1330 nm (SFP-10G-BXD-I=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 4.809,00
excl. BTW € 5.818,89 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

SFP-10G-BXD-I=

EAN: 0882658643835 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

SFP+Bidirectional for 10km Downstream

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Liever leasen? Dit kan al vanaf € 100,20 per maand.

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

Cisco SFP-10G-BXD-I=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)

The Cisco SFP-10G-BXD-I and SFP-10G-BXU-I SFPs operate on a single strand of standard SMF.

A SFP-10G-BXD-I device is always connected to a SFP-10G-BXU-I device with a single strand of standard SMF with an operating transmission range up to 10 km.

The communication over a single strand of fiber is achieved by separating the transmission wavelength of the two devices. SFP-10G-BXD-I transmits a 1330-nm channel and receives a 1270-nm signal, whereas SFP-10G-BXU-I transmits at a 1270-nm wavelength and receives a 1330-nm signal. The presence of a wavelength-division multiplexing (WDM) splitter integrated into the SFP to split the 1270-nm and 1330-nm light paths.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP+
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u
SFP transceiver type BX
Bekabelingstechnologie 10GBASE-BXD
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s

Prestatie

Hot-plug ondersteuning Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Maximaal bereik 10000 m
Golflengte 1330 nm
Soort kabel Vezel-optiek
Vezelkabel diameters ondersteund 9/125 µm
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Ja
SFP transceiver type Vezel-optiek
SFP-zendernorm BX

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf -40 - 85 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 0 - 95 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 0 - 95 procent

Gewicht en omvang

Breedte 13,4 mm
Diepte 56,5 mm
Hoogte 8,5 mm

Certificaten

Certificering MSA

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Cisco SFP-10G-BXD-I= netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 1330 nm.
  Bezig met laden...